Очільник Світового банку відвідав Київ із візитом

Čytaty latynkoju
Очільник Світового банку відвідав Київ із візитом

Яким буде графіку президента Світового банку

Візит очільника Світового банку до Києва розпочався із сніданку з представниками агробізнесу. Представники компаній та холдингів із аграрної сфери зібралися, щоб обговорити шляхи збільшення продуктивності в агросекторі і роль нашої країни в глобальній продуктовій безпеці. За словами Міністра фінансів України Данилюка, також заплановано низку важливих зустрічей із представниками керівництва держави. Зокрема, топ-менеджер міжнародної фінансової установи має зустріч з Президентом України Петром Порошенком, Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Також президент Світового банку проведе зустріч зі спікером українського парламенту та керівниками парламентських фракцій. Розмова стосуватиметься подальших умов.

Що варто знати про Світовий банк

Це — міжнародна фінансова організація, яка надає фінансову і технічну допомогу країнам, що розвиваються. За минулі 2 роки Група Світового банку надала Україні близько $4,7 млрд у форматі бюджетної фінансової допомоги для розвитку економіки та впровадження реформ на усіх рівнях. Кошти також надходили у форматі інвестиційних операцій та фінансування приватного сектору економіки України.

Раніше ми повідомляли про те, що ЄС вкладе значні коштиЄС виділяє €90 млн на підтримку реформ в Україні в подальше проведення реформ в Україні. Фінансова підтримка потрібна для завершення низки економічних та суспільно-політичних перетворень, котрі вже відбуваються упродовж декількох років.