fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінкультури шукатиме культурні стартапи серед малих міст

Minkuľtury šukatyme kuľturni startapy sered malyh mist
Міністерство культури України оголосило конкурс на пошук творчих проектів, ініціатив та стартапів під назвою «Малі міста — великі враження». Його мета — відродити культурне життя у регіонах, в рамках малих міст та населених пунктів, зробити його сучаснішим та актуальнішим силами активістів
Ministerstvo kuľtury Ukraїny ogolosylo konkurs na pošuk tvorčyh proektiv, iniciatyv ta startapiv pid nazvoju «Mali mista — velyki vražennja». Jogo meta — vidrodyty kuľturne žyttja u regionah, v ramkah malyh mist ta naselenyh punktiv, zrobyty jogo sučasnišym ta aktuaľnišym sylamy aktyvistiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чому започатковано цей конкурс. 2018 рік у Європейському Союзі оголошено Роком культурної спадщини. 18 жовтня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президенту України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини. Враховуючі світові тенденції та процеси, що відбуваються у країні, Міністерство культури України ініціює проект Малі міста – великі враження. За допомогою відкритого конкурсу буде відібрано 6 об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), що пов’язані із культурною спадщиною. Ці проекти також мають сприяти не лише культурному, але й економічному розвиткові обраних територій. Організатори зазначають, що при цьому не йдеться про проведення чи фінансування реставраційних робіт. Що отримають переможці конкурсу. Проекти, які здобудуть перемогу в конкурсі, отримають фінансову підтримку у розмірі не менш  500 тис грн та методичну допомогу на всіх етапах реалізаці — від ідеї до впровадження та просування. Які цілі проведення. Як зазначають у Мінкультури, реалізація подібних проектів у малих містах дасть змогу не лише інтегрувати культурну спадщину в життя локальних спільнот, але й сприятиме розвиткові малого та середнього бізнесу в сервісній сфері та позитивно вплине на створення кластерів та хабів в царині креативних індустрій. Хто й як може стати учасником. До участі в конкурсі запрошують органи місцевого самоврядування малих міст та об’єднаних територіальних громад, організації та об’єднання незалежно від форми власності та підпорядкування, які є юридичними особами і відповідно до своїх статутних завдань здійснюють реалізацію заходів у сфері культури і мистецтва, метою яких не є отримання прибутку. Документи на конкурс можна подати в електронному та паперовому вигляді: до 30 листопада 24.00 в електронному вигляді на електрону адресу: [email protected] до 2 грудня 17.00 у паперовому вигляді за адресою: Міністерство культури України, Конкурс Малі міста – великі враження, 01030 м. Київ, вул. Івана Франка, 19. Раніше ми розповідали вам про те, що суспільний телевізійний мовник запустить програму про культуру в регіонах.
Реклама 👇 Замовити

Чому започатковано цей конкурс

2018 рік у Європейському Союзі оголошено Роком культурної спадщини. 18 жовтня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президенту України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини.

Враховуючі світові тенденції та процеси, що відбуваються у країні, Міністерство культури України ініціює проект «Малі міста – великі враження». За допомогою відкритого конкурсу буде відібрано 6 об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), що пов’язані із культурною спадщиною. Ці проекти також мають сприяти не лише культурному, але й економічному розвиткові обраних територій. Організатори зазначають, що при цьому не йдеться про проведення чи фінансування реставраційних робіт.

Що отримають переможці конкурсу

Проекти, які здобудуть перемогу в конкурсі, отримають фінансову підтримку у розмірі не менш  500 тис грн та методичну допомогу на всіх етапах реалізаці — від ідеї до впровадження та просування.

Які цілі проведення

Як зазначають у Мінкультури, реалізація подібних проектів у малих містах дасть змогу не лише інтегрувати культурну спадщину в життя локальних спільнот, але й сприятиме розвиткові малого та середнього бізнесу в сервісній сфері та позитивно вплине на створення кластерів та хабів в царині креативних індустрій.

Хто й як може стати учасником

До участі в конкурсі запрошують органи місцевого самоврядування малих міст та об’єднаних територіальних громад, організації та об’єднання незалежно від форми власності та підпорядкування, які є юридичними особами і відповідно до своїх статутних завдань здійснюють реалізацію заходів у сфері культури і мистецтва, метою яких не є отримання прибутку.

Документи на конкурс можна подати в електронному та паперовому вигляді:

  • до 30 листопада 24.00 в електронному вигляді на електрону адресу: [email protected]
  • до 2 грудня 17.00 у паперовому вигляді за адресою: Міністерство культури України, Конкурс «Малі міста – великі враження», 01030 м. Київ, вул. Івана Франка, 19.

Раніше ми розповідали вам про те, що суспільний телевізійний мовник запустить програму про культуруМінкультури шукатиме культурні стартапи серед малих міст 1«UA:Перший» випускатиме тележурнал про культуру в регіонах в регіонах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: