fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Всесвітньо відомий режисер долучиться до запуску VR-компанії в Україні

Vsesvitńo vidomyj režyser dolučyťsja do zapusku VR-kompaniї v Ukraїni
13 листопада 2017 року до Києва завітає всесвітньо відомий режисер Роланд Еммеріх. Мета його візиту — не лише знайомство із українськими колегами, але й оголошення про запуск в Україні компанії, що займатиметься VR-контентом
13 lystopada 2017 roku do Kyjeva zavitaje vsesvitńo vidomyj režyser Roland Emmerih. Meta jogo vizytu — ne lyše znajomstvo iz ukraїnśkymy kolegamy, ale j ogološennja pro zapusk v Ukraїni kompaniї, ščo zajmatymeťsja VR-kontentom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про закордонного гостя. Американець німецького походження розпочав свій шлях у кіноіндустрії у 1984 році. Його дебютною картиною стала Принцип Ноєвого ковчега на конкурсному показі фільмів Берлінського кінофестивалю. Сьогодні у фільмографії режисера — День Незалежності, Післязавтра, Годзила та низка інших. Сукупно його кінокартини зібрали у прокаті понад $4 млрд. Разом зі своїм партнером, Марко Вебером, Роланд також заснував та очолив голівудську компанію Vrenetic. Вона розробляє інструменти віртуальної реальності для поширення VR-контенту в режимі реального часу. В українській столиці компанія днями створила дочірню структуру. Партнером Vrenetic у створенні їх продуктів є шведско-українська компанія Sigma Software, Вона впродовж 15 років надає послуги IT-консалтингу та сьогодні налічує близько 800 фахівців, котрі працюють над рішеннями для VR-індустрії. Київській центр Vrenetic розташувався в приміщеннях офісу Sigma Software. Під час візиту Роланд Еммеріх відвідає київський центр розробки, а також зустрінеться з українськими культурними діячами. Чим займаються компанії-розробники VRenetic розробляє інструменти для потокової передачі віртуальної реальності в режимі реального часу. Це дає змогу користувачам створювати VR-контент. Sigma Software вже 15 років співпрацює із компаніями, що представляють автомобілебудування, авіацію, телекомунікаційну сферу, банківську справу, рекламну індустрію та розробку ігор.  ІЗ 2006 року входить до складу однієї з найбільших шведських ІТ корпорацій — Sigma Group, що обєднує 3,5 тис співробітників на планеті. 800 з них працюють в Україні. На території нашої держави компанія має офіси в Харкові, Києві, Одесі, Львові. Раніше ми розповідали вам про те, що представники американської кіноіндустрії проведуть кастинги та пошук талантів у Києві та Одесі.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про закордонного гостя

Американець німецького походження розпочав свій шлях у кіноіндустрії у 1984 році. Його дебютною картиною стала «Принцип Ноєвого ковчега» на конкурсному показі фільмів Берлінського кінофестивалю. Сьогодні у фільмографії режисера — «День Незалежності», «Післязавтра», «Годзила» та низка інших. Сукупно його кінокартини зібрали у прокаті понад $4 млрд.

Разом зі своїм партнером, Марко Вебером, Роланд також заснував та очолив голівудську компанію Vrenetic. Вона розробляє інструменти віртуальної реальності для поширення VR-контенту в режимі реального часу. В українській столиці компанія днями створила дочірню структуру.

Партнером Vrenetic у створенні їх продуктів є шведско-українська компанія Sigma Software, Вона впродовж 15 років надає послуги IT-консалтингу та сьогодні налічує близько 800 фахівців, котрі працюють над рішеннями для VR-індустрії. Київській центр Vrenetic розташувався в приміщеннях офісу Sigma Software. Під час візиту Роланд Еммеріх відвідає київський центр розробки, а також зустрінеться з українськими культурними діячами.

Чим займаються компанії-розробники

VRenetic розробляє інструменти для потокової передачі віртуальної реальності в режимі реального часу. Це дає змогу користувачам створювати VR-контент.

Sigma Software вже 15 років співпрацює із компаніями, що представляють автомобілебудування, авіацію, телекомунікаційну сферу, банківську справу, рекламну індустрію та розробку ігор.  ІЗ 2006 року входить до складу однієї з найбільших шведських ІТ корпорацій — Sigma Group, що об’єднує 3,5 тис співробітників на планеті. 800 з них працюють в Україні. На території нашої держави компанія має офіси в Харкові, Києві, Одесі, Львові.

Раніше ми розповідали вам про те, що представники американської кіноіндустрії проведуть кастингиВсесвітньо відомий режисер долучиться до запуску VR-компанії в Україні 1New York Film Academy проведе прослуховування в Одесі та Києві та пошук талантів у Києві та Одесі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: