fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

New York Film Academy проведе прослуховування в Одесі та Києві

New York Film Academy provede prosluhovuvannja v Odesi ta Kyjevi
New York Film Academy у листопаді планує провести прослуховування та перегляд портфоліо кандидатів з України. Локаціями обрано Київ та Одесу. Представники академії переглянуть та прослухають претендентів і нададуть найталановитішим можливість вступу зі знижкою на навчання до NYFA
New York Film Academy u lystopadi planuje provesty prosluhovuvannja ta peregljad portfolio kandydativ z Ukraїny. Lokacijamy obrano Kyїv ta Odesu. Predstavnyky akademiї peregljanuť ta prosluhajuť pretendentiv i nadaduť najtalanovytišym možlyvisť vstupu zi znyžkoju na navčannja do NYFA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Де і коли відбудуться прослуховування. Візит представників NYFA включатиме не лише відбіркові прослуховування, але й так звані інформаційні сесії, під час яких буде розказано про умови участі, навчання та вступу до Академії. У Києві прослуховування відбудуться у середу, 1 листопада 2017 року з 17:00 до 20:00. Інформаційну сесію буде проведено з 20:00 цього ж дня. В Одесі прослуховування пройдуть у суботу, 4 листопада 2017-го, між 17:00 та 20:00. Інфосесію заплановано на 20:00 цього ж дня. На часі дізнатися, як можна стати учасником цих прослуховувань. Що потрібно, аби стати учасником / -цею прослуховування NYFA. Тим, хто презентуватиме акторську майстерність на прослуховуваннях, слід підготувати 2 контрасних монологи на 60-90 сек із сучасної англомовної постановки чи сценарію. Пошукачам у сфері театрального мистецтва радять підготувати 2 несхожих пісні з музичних театральних постановок із акомпанементом на USB-носії чи на персональному музичному програвачі (наприклад, на iPhone) — та монолог на 60-90 сек із опублікованої телепостановки чи п’єси англійською мовою. Читатйте також: Перемоги та бентеги українського кіно — нотатки з ОМКФ. Також відбудеться відбір претендентів за портфоліо. Ця можливість стосується авторів ілюстрацій, короткометражних фільмів, поезії, дизайну, фотографічного мистецтва чи цифрового мистецтва. Обсяг п’єси чи постановок, оповідань чи кіносценаріїв не має при цьому перевищувати 10 друкованих сторінок.
Реклама 👇 Замовити

Де і коли відбудуться прослуховування

Візит представників NYFA включатиме не лише відбіркові прослуховування, але й так звані інформаційні сесії, під час яких буде розказано про умови участі, навчання та вступу до Академії. У Києві прослуховування відбудуться у середу, 1 листопада 2017 року з 17:00 до 20:00. Інформаційну сесію буде проведено з 20:00 цього ж дня. В Одесі прослуховування пройдуть у суботу, 4 листопада 2017-го, між 17:00 та 20:00. Інфосесію заплановано на 20:00 цього ж дня. На часі дізнатися, як можна стати учасником цих прослуховувань.

Що потрібно, аби стати учасником / -цею прослуховування NYFA

Тим, хто презентуватиме акторську майстерність на прослуховуваннях, слід підготувати 2 контрасних монологи на 60-90 сек із сучасної англомовної постановки чи сценарію. Пошукачам у сфері театрального мистецтва радять підготувати 2 несхожих пісні з музичних театральних постановок із акомпанементом на USB-носії чи на персональному музичному програвачі (наприклад, на iPhone) — та монолог на 60-90 сек із опублікованої телепостановки чи п’єси англійською мовою.

Читайте також: Перемоги та бентеги українського кіно — нотатки з ОМКФ

Також відбудеться відбір претендентів за портфоліо. Ця можливість стосується авторів ілюстрацій, короткометражних фільмів, поезії, дизайну, фотографічного мистецтва чи цифрового мистецтва. Обсяг п’єси чи постановок, оповідань чи кіносценаріїв не має при цьому перевищувати 10 друкованих сторінок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: