fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У шахті на ВДНГ облаштують арт-простір

U šahti na VDNG oblaštujuť art-prostir
Оголосили переможців конкурсу на кращий проект арт-резиденції на території Національного комплексу «Експоцентр України», що розташується у павільйоні №13. Ними стали Олександра Халепа і Максим Демський, відомі організацією ArkSquat у рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST 2017
Ogolosyly peremožciv konkursu na kraščyj proekt art-rezydenciї na terytoriї Nacionaľnogo kompleksu «Ekspocentr Ukraїny», ščo roztašujeťsja u paviľjoni №13. Nymy staly Oleksandra Halepa i Maksym Demśkyj, vidomi organizacijeju ArkSquat u ramkah festyvalju GOGOĽFEST 2017
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  13-тий павільйон, який керівництво ВДНГ виділило для арт-резиденції, колись був присвячений вугільній промисловості. Особливість цієї будівлі в тому, що під нею знаходиться макет шахти з ліфтом і лабіринтами. За допомогою них радянські промисловці демонстрували досягнення свого виробництва. Тепер тут буде простір для творчих експериментів. Як облаштують арт-простір. Резиденція буде функціонувати у традиційному форматі: до участі запрошуватимуть митців, яким дадуть простір і матеріали для роботи, а також можливість презентації її результатів широкій публіці. Крім того, проект ASC 13 ініціюватиме міжнародний обмін художниками: запрошуватиме митців з інших країн і відряджатиме українців попрацювати за кордоном. Зараз павільйон №13 перебуває у занедбаному стані: ремонту потребують і підземна, і наземна його частини, на який, за прогнозами фахівців, піде 3-4 місяці й близько 20 000$. Тому головний челендж – знайти фінансування. У майбутньому організатори резиденції планують співпрацювати з представниками IT-сфери, створюючи проекти на стику мистецтва і технологій. Невдовзі буде сформована команда кураторів різних напрямків мистецтва, що будуть представлені на резиденції, а також оголосять open call для учасників проекту ASC 13. Офіційне відкриття відбудеться навесні. До цього планують провести низку воркшопів, суботників та відкритих зустрічей для залучення громади і знайомства. Ми прагнемо створити платформу синтезу мистецтв, де будуть реалізуватися колаборації діячів театру, сучасного мистецтва, медіа, музики, танцю й кіно.. Олександра Халепа. кураторка проекту.
Реклама 👇 Замовити

13-тий павільйон, який керівництво ВДНГУ шахті на ВДНГ облаштують арт-простір 1ВДНГ презентував власну концепцію розвитку виділило для арт-резиденції, колись був присвячений вугільній промисловості. Особливість цієї будівлі в тому, що під нею знаходиться макет шахти з ліфтом і лабіринтами. За допомогою них радянські промисловці демонстрували досягнення свого виробництва. Тепер тут буде простір для творчих експериментів.

Як облаштують арт-простір

Резиденція буде функціонувати у традиційному форматі: до участі запрошуватимуть митців, яким дадуть простір і матеріали для роботи, а також можливість презентації її результатів широкій публіці. Крім того, проект ASC 13 ініціюватиме міжнародний обмін художниками: запрошуватиме митців з інших країн і відряджатиме українців попрацювати за кордоном. Зараз павільйон №13 перебуває у занедбаному стані: ремонту потребують і підземна, і наземна його частини, на який, за прогнозами фахівців, піде 3-4 місяці й близько 20 000$. Тому головний челендж – знайти фінансування. У майбутньому організатори резиденції планують співпрацювати з представниками IT-сфери, створюючи проекти на стику мистецтва і технологій. Невдовзі буде сформована команда кураторів різних напрямків мистецтва, що будуть представлені на резиденції, а також оголосять open call для учасників проекту ASC 13. Офіційне відкриття відбудеться навесні. До цього планують провести низку воркшопів, суботників та відкритих зустрічей для залучення громади і знайомства.

У шахті на ВДНГ облаштують арт-простір 2

Ми прагнемо створити платформу синтезу мистецтв, де будуть реалізуватися колаборації діячів театру, сучасного мистецтва, медіа, музики, танцю й кіно.

Олександра Халепа, кураторка проекту

Теґи: ВДНГ
Джерело: Cultprostir

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: