fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як створювати анімовані дизайни для соцмереж — рецепт від Crello

Jak stvorjuvaty animovani dyzajny dlja socmerež — recept vid Crello
Crello, безкоштовний графічний онлайн-редактор від компанії Depositphotos, запустив інструментарій для створення анімованих дизайнів для соцмереж. За допомогою безкоштовних шаблонів можна генерувати контент у 2 форматах — універсальної публікації для соціальних мереж та матеріалів для Instagram
Crello, bezkoštovnyj grafičnyj onlajn-redaktor vid kompaniї Depositphotos, zapustyv instrumentarij dlja stvorennja animovanyh dyzajniv dlja socmerež. Za dopomogoju bezkoštovnyh šabloniv možna generuvaty kontent u 2 formatah — universaľnoї publikaciї dlja sociaľnyh merež ta materialiv dlja Instagram
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому особливість нового сервісу. Всі шаблоны анімованої графіки безкоштовні. Їх можна змінювати, додаючи текст чи графічні елементи, які потрібні контент-менеджеру, SMM-нику чи дизайнеру. Окрім готових шаблонів, можна також використовувати анімовані фонові заставки і додавати на них власний текст, іконки чи ілюстрації. Готовий анімований дизайн можна завантажити у форматі .mp4. Станом на жовтень 2017 року український редактор Crello — єдиний онлайн-сервіс, що пропонує таку функціональність для користувачів. Навіщо це потрібно. Відеозаставки та анімовані матеріали зараз активно просувают Twitter, Facebook та Instagram. І недаремно — їх вважають ефективним засобом привернення уваги у контент-маркетингових практиках. За словами Людмили Небожак, Product Owner в Crello, цей сервіс дає змогу навіть новачкам та тим, хто не має навичок фахового веб-дизайну, створювати красиві рішення, які привертають увагу читачів у соцмережах та залучають більшу кількість цільової аудиторії. Тож нові можливості графічного онлайн-редактора від української компанії лише зростатимуть, обіцяють розробники. Чи будуть додані інші формати. У Crello мають намір додати інші формати анімованого дизайну. Зокрема, це будуть обкладинки для сторінок та профілів у соцмережі Facebook, анімовані публікації для цієї ж соціальної мережі, а також створення живих іконок та ілюстрації. На появу всіх цих нових шаблонів варто очікувати у I кварталі 2018 року. Поки що сервіс вийшов із наявними новими 2 типами публікацій на платформі Product Hunt. Що варто знати про Crello. Crello — візуальний редактор для створення фахової графіку для користувачів з будь-яким рівнем дизайнерських навчок. Він пропонує бібліотеку із 11 тис безкоштовних зображень — від світлин до іконок, векторних робіт, форм та ілюстрацій. Користувачам доступні 31 формат публікації та 10 тис безкоштовних шаблонів для цифрових матеріалів, соцмереж, розсилок та друку на папері. Детальніше про проект можна дізнатися за посиланням. Що варто знати про Depositphotos. Depositphotos — це комерційна платформа, що обєднує авторів ліцензованого стокового фотоконтенту із покупцями таких матеріалів в усьому світі. Платформа пропонує понад 70 млн стокових зображень, ілюстрацій та світлин і відео. Загальна кількість користувачів сягає 3 млн у 192 країнах. Також на нашому сайті можна почитати колонки PR-директора компанії Олексія Педосенка.

В чому особливість нового сервісу

Всі шаблоны анімованої графіки безкоштовні. Їх можна змінювати, додаючи текст чи графічні елементи, які потрібні контент-менеджеру, SMM-нику чи дизайнеру. Окрім готових шаблонів, можна також використовувати анімовані фонові заставки і додавати на них власний текст, іконки чи ілюстрації.

Готовий анімований дизайн можна завантажити у форматі .mp4.

Станом на жовтень 2017 року український редактор Crello — єдиний онлайн-сервіс, що пропонує таку функціональність для користувачів.

Навіщо це потрібно

Відеозаставки та анімовані матеріали зараз активно просувают Twitter, Facebook та Instagram. І недаремно — їх вважають ефективним засобом привернення уваги у контент-маркетингових практиках. За словами Людмили Небожак, Product Owner в Crello, цей сервіс дає змогу навіть новачкам та тим, хто не має навичок фахового веб-дизайну, створювати красиві рішення, які привертають увагу читачів у соцмережах та залучають більшу кількість цільової аудиторії. Тож нові можливості графічного онлайн-редактора від української компанії лише зростатимуть, обіцяють розробники.

Чи будуть додані інші формати

У Crello мають намір додати інші формати анімованого дизайну. Зокрема, це будуть обкладинки для сторінок та профілів у соцмережі Facebook, анімовані публікації для цієї ж соціальної мережі, а також створення «живих» іконок та ілюстрації. На появу всіх цих нових шаблонів варто очікувати у I кварталі 2018 року. Поки що сервіс вийшов із наявними новими 2 типами публікацій на платформі Product Hunt.

Що варто знати про Crello

CrelloЯк створювати анімовані дизайни для соцмереж — рецепт від Crello 1Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото — візуальний редактор для створення фахової графіку для користувачів з будь-яким рівнем дизайнерських навчок. Він пропонує бібліотеку із 11 тис безкоштовних зображень — від світлин до іконок, векторних робіт, форм та ілюстрацій. Користувачам доступні 31 формат публікації та 10 тис безкоштовних шаблонів для цифрових матеріалів, соцмереж, розсилок та друку на папері. Детальніше про проект можна дізнатися за посиланням.

Що варто знати про Depositphotos

Depositphotos — це комерційна платформа, що об’єднує авторів ліцензованого стокового фотоконтенту із покупцями таких матеріалів в усьому світі. Платформа пропонує понад 70 млн стокових зображень, ілюстрацій та світлин і відео. Загальна кількість користувачів сягає 3 млн у 192 країнах. Також на нашому сайті можна почитати колонки PR-директора компанії Олексія Педосенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: