fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото

Crello pospišaje na dopomogu: Ukraїnci stvoryly onlajn-redaktor dlja foto
Платформа буде цікавою, перш за все, тим, хто працює з візуальним контентом для онлайн-маркетингу. Також за допомогою Crello можна створювати шаблони для друкованої промо-продукції тим, хто не володіє навичками графічного дизайну чи не може дозволити собі скористатися послугами професіонала. При цьому досвідчені дизайнери завдяки сервісу зможуть заощадити час
Platforma bude cikavoju, perš za vse, tym, hto pracjuje z vizuaľnym kontentom dlja onlajn-marketyngu. Takož za dopomogoju Crello možna stvorjuvaty šablony dlja drukovanoї promo-produkciї tym, hto ne volodije navyčkamy grafičnogo dyzajnu čy ne može dozvolyty sobi skorystatysja poslugamy profesionala. Pry ćomu dosvidčeni dyzajnery zavdjaky servisu zmožuť zaoščadyty čas
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український фотобанк Depositphotos запустив візуальний онлайн-редактор Crello за допомогою якого можна безкоштовно створювати найрізноманітніший контент. Платними в новій платформі будуть лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії. Як користуватися новим редактором. У Crello є 6 тис розроблених дизайнерами безкоштовних шаблонів для соцмереж, банерів, плакатів та інших форматів контенту. Користувачеві потрібно вибрати  шаблон, підставити в зображення свій текст або поміняти фон, а потім завантажити вже готовий дизайн. Тут можна створити графіку на основі 29 шаблонів для постів у соцмережі, матеріалів для розсилок, сторінок бренду і подій в Facebook, листівок, постерів, флаєрів, подарункових сертифікатів, банерів для реклами в інтернеті. Крім того, у Crello можна використовувати власні зображення і шрифти, а також зберігати всі елементи у особистому профілі. Також на сайті є вбудований пошук 60 млн зображень з бази Depositphotos. Для кого буде корисним сервіс. Платформа буде цікавою, перш за все, тим, хто працює з візуальним контентом для онлайн-маркетингу. Також за допомогою Crello можна створювати шаблони для друкованої промо-продукції тим, хто не володіє навичками графічного дизайну чи не може дозволити собі скористатися послугами професіонала. При цьому досвідчені дизайнери завдяки сервісу зможуть заощадити час. Скільки це коштує. Користуватися Crello і шаблонами для графіки можна безкоштовно. Платними будуть лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але автори проекту запевняють, що вартість кожного файлу не перевищить $0,99. Після покупки елементи можна зберігати в своєму профілі, щоб використовувати їх необмежену кількість разів. Чого ще чекати від команди розробників. На зауваження та пропозиції Facebook-спільноти відреагував PR-директор компанії Depositphotos Олексій Педосенко. Основні цікаві фішки він обіцяє восени поточного року:

Український фотобанк Depositphotos запустив візуальний онлайн-редактор Crello за допомогою якого можна безкоштовно створювати найрізноманітніший контент. Платними в новій платформі будуть лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії.

Як користуватися новим редактором

У Crello є 6 тис розроблених дизайнерами безкоштовних шаблонів для соцмереж, банерів, плакатів та інших форматів контенту. Користувачеві потрібно вибрати  шаблон, підставити в зображення свій текст або поміняти фон, а потім завантажити вже готовий дизайн.

Тут можна створити графіку на основі 29 шаблонів для постів у соцмережі, матеріалів для розсилок, сторінок бренду і подій в Facebook, листівок, постерів, флаєрів, подарункових сертифікатів, банерів для реклами в інтернеті. Крім того, у Crello можна використовувати власні зображення і шрифти, а також зберігати всі елементи у особистому профілі. Також на сайті є вбудований пошук 60 млн зображень з бази Depositphotos.

Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото 1

Для кого буде корисним сервіс

Платформа буде цікавою, перш за все, тим, хто працює з візуальним контентом для онлайн-маркетингу. Також за допомогою Crello можна створювати шаблони для друкованої промо-продукції тим, хто не володіє навичками графічного дизайну чи не може дозволити собі скористатися послугами професіонала. При цьому досвідчені дизайнери завдяки сервісу зможуть заощадити час.

Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото 2

Скільки це коштує

Користуватися Crello і шаблонами для графіки можна безкоштовно. Платними будуть лише додаткові елементи дизайну і стокові фотографії, але автори проекту запевняють, що вартість кожного файлу не перевищить $0,99. Після покупки елементи можна зберігати в своєму профілі, щоб використовувати їх необмежену кількість разів.

Чого ще чекати від команди розробників

На зауваження та пропозиції Facebook-спільноти відреагував PR-директор компанії Depositphotos Олексій ПедосенкоCrello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото 3Фотохудожники vs. стокові кліше. Основні цікаві «фішки» він обіцяє восени поточного року:

Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото 4Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото 5Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото 6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: