fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських ІТ-фахівців запрошують на перший туристичний хакатон

Ukraїnśkyh IT-fahivciv zaprošujuť na peršyj turystyčnyj hakaton
19 жовтня о 16:30 в UA: HUB за адресою Мельникова, 42 стартує Перший український туристичний хакатон від Zruchno Travel — конкурс ідей, проектів та інноваційних рішень для розвитку туристичного бізнесу та зручного планування подорожей для сучасних мандрівників
19 žovtnja o 16:30 v UA: HUB za adresoju Meľnykova, 42 startuje Peršyj ukraїnśkyj turystyčnyj hakaton vid Zruchno Travel — konkurs idej, proektiv ta innovacijnyh rišeń dlja rozvytku turystyčnogo biznesu ta zručnogo planuvannja podorožej dlja sučasnyh mandrivnykiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Туристичний хакатон — це можливість для IT-команд отримати фінансування власних ідей та цінні призи до 5 тис у.о. від партнерів. Також майбутні іноваційні e-сервіси вправаджуватимуться спільно з проектом Zruchno.Travel. Як проходитиме хакатон. З 19 жовтня по 22 листопада команди в он-лайн та офф-лайн форматі працюють над своїми проектами з менторами та представниками організаторів. 22 листопада відбудеться фінал Першого українського туристичного хакатону, де команди презентують свої ідеії та напрацювання та будуть визначені переможці, які отримають призи та підтримку від партнерів проекту для розробки IT-рішень у галузі туризму. Очікують рішення у напрямках:  туристичні он-лайн карти;  аналітика Big Data;  Machine Learning;  Virtual/augment reality;  бронювання обєктів;  сервіси оплати; Як дістатись; месенджери та боти; краудфандінг для об’єктів; конструктор маршрутів; Blockchain. Читатйте також: Що таке blockchain і для чого він потрібен. Реєстрація для команд учасників, експертів туристичного бізнесу та преси тут. Також нагадаємо, що компанія Миронівський хлібопродукт (МХП) і технологічний кластер Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для аграрних стартапів. У нього будуть відібрані 25 проектів, 10 з яких пройдуть повноцінну акселерацію, а переможці зможуть співпрацювати з МХП. Основними напрямками взаємодії з кластером стануть не лише розробки в сфері дронів, але й комп’ютерний зір, штучний інтелект та робототехніка. Прагнення співорганізаторів нового акселератора — запровадити досвід Скандинавії, Ізраїлю та країн ЄС в сфері агротехнічних напрацювань.
Реклама 👇 Замовити

Туристичний хакатон — це можливість для IT-команд отримати фінансування власних ідей та цінні призи до 5 тис у.о. від партнерів. Також майбутні іноваційні e-сервіси вправаджуватимуться спільно з проектом Zruchno.Travel.

Як проходитиме хакатон

З 19 жовтня по 22 листопада команди в он-лайн та офф-лайн форматі працюють над своїми проектами з менторами та представниками організаторів. 22 листопада відбудеться фінал Першого українського туристичного хакатону, де команди презентують свої ідеії та напрацювання та будуть визначені переможці, які отримають призи та підтримку від партнерів проекту для розробки IT-рішень у галузі туризму.

Очікують рішення у напрямках:

 •  туристичні он-лайн карти;
 •  аналітика Big Data;
 •  Machine Learning;
 •  Virtual/augment reality;
 •  бронювання об’єктів;
 •  сервіси оплати;
 • «Як дістатись»;
 • месенджери та боти;
 • краудфандінг для об’єктів;
 • конструктор маршрутів;
 • Blockchain.
Читайте також: Що таке blockchain і для чого він потрібен

Реєстрація для команд учасників, експертів туристичного бізнесу та преси тут. Також нагадаємо, що компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП) і технологічний кластер Radar Tech запускаютьУкраїнських ІТ-фахівців запрошують на перший туристичний хакатон 1Команди стартапів з агросфери запрошують у новий акселератор спільний інноваційний акселератор для аграрних стартапів. У нього будуть відібрані 25 проектів, 10 з яких пройдуть повноцінну акселерацію, а переможці зможуть співпрацювати з МХП. Основними напрямками взаємодії з кластером стануть не лише розробки в сфері дронів, але й комп’ютерний зір, штучний інтелект та робототехніка. Прагнення співорганізаторів нового акселератора — запровадити досвід Скандинавії, Ізраїлю та країн ЄС в сфері агротехнічних напрацювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: