fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Будівництво Бескидського тунелю завершене

Budivnyctvo Beskydśkogo tunelju zaveršene
Новий двошляховий тунель має довжину 1765 метрів, ширину 10,5 метра, висоту 8,5 метра і пролягає на максимальній глибині 180 метрів від поверхні Бескидського хребта
Novyj dvošljahovyj tuneľ maje dovžynu 1765 metriv, šyrynu 10,5 metra, vysotu 8,5 metra i proljagaje na maksymaľnij glybyni 180 metriv vid poverhni Beskydśkogo hrebta
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Він знаходиться між станціями Бескид і Скотарське в Карпатах і входить в пятий панєвропейський транспортний коридор. На часі дізнатися більше про процес спорудження цього тунелю. Значення нового тунелю. Будівництво було розпочато 29 жовтня 2013 року. Новий тунель побудований на стику Львівської та Закарпатської областей в 30 метрах від чинного тунелю, який був зведений ще за часів Австро-Угорщини у ХІХ столітті і знаходиться в аварійному стані. Тунель був єдиною одноколійною ділянкою по всій довжині транспортного коридору, що проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України. Вартість робіт становить €102,7 млн. Фінансування проекту відбувалось за рахунок кредитних коштів за угодою між Укрзалізницею та Європейським банком реконструкції та розвитку, а також між Укрзалізницею і Европеським інвестиційним банком. В Укрзалізниці прогнозували, що потяги почнуть курсувати за новим тунелем в 2018 році.
Реклама 👇 Замовити

Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Він знаходиться між станціями Бескид і Скотарське в Карпатах і входить в п’ятий пан’європейський транспортний коридор. На часі дізнатися більше про процес спорудження цього тунелю.

Значення нового тунелю

Будівництво було розпочато 29 жовтня 2013 року. Новий тунель побудований на стику Львівської та Закарпатської областей в 30 метрах від чинного тунелю, який був зведений ще за часів Австро-Угорщини у ХІХ столітті і знаходиться в аварійному стані. Тунель був єдиною одноколійною ділянкою по всій довжині транспортного коридору, що проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України. Вартість робіт становить €102,7 млн. Фінансування проекту відбувалось за рахунок кредитних коштів за угодою між Укрзалізницею та Європейським банком реконструкції та розвитку, а також між Укрзалізницею і Европеським інвестиційним банком. В «УкрзалізниціБудівництво Бескидського тунелю завершене 1«Укрзалізниця» розподілятиме вантажні вагони через електронну систему» прогнозували, що потяги почнуть курсувати за новим тунелем в 2018 році.

Будівництво Бескидського тунелю завершене 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: