Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні завершили будівництво Бескидського тунелю

V Ukraїni zaveršyly budivnyctvo Beskydśkogo tunelju

Новий двошляховий тунель має довжину 1765 метрів, ширину 10,5 метра, висоту 8,5 метра і пролягає на максимальній глибині 180 метрів від поверхні Бескидського хребта
Novyj dvošljahovyj tuneľ maje dovžynu 1765 metriv, šyrynu 10,5 metra, vysotu 8,5 metra i proljagaje na maksymaľnij glybyni 180 metriv vid poverhni Beskydśkogo hrebta
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Він знаходиться між станціями Бескид і Скотарське в Карпатах і входить в п’ятий пан’європейський транспортний коридор. Значення нового тунелю. Будівництво було розпочато 29 жовтня 2013 року. Новий тунель побудований на стику Львівської та Закарпатської областей в 30 метрах від чинного тунелю, який був зведений ще за часів Австро-Угорщини у ХІХ столітті і знаходиться в аварійному стані. Тунель був єдиною одноколійною ділянкою по всій довжині транспортного коридору, що проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України. Вартість робіт становить €102,7 млн. Фінансування проекту відбувалось за рахунок кредитних коштів за угодою між Укрзалізницею та Європейським банком реконструкції та розвитку, а також між Укрзалізницею і Европеським інвестиційним банком. В Укрзалізниці прогнозували, що потяги почнуть курсувати за новим тунелем в 2018 році.

Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Він знаходиться між станціями Бескид і Скотарське в Карпатах і входить в п’ятий пан’європейський транспортний коридор.

Значення нового тунелю

Будівництво було розпочато 29 жовтня 2013 року. Новий тунель побудований на стику Львівської та Закарпатської областей в 30 метрах від чинного тунелю, який був зведений ще за часів Австро-Угорщини у ХІХ столітті і знаходиться в аварійному стані. Тунель був єдиною одноколійною ділянкою по всій довжині транспортного коридору, що проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України. Вартість робіт становить €102,7 млн. Фінансування проекту відбувалось за рахунок кредитних коштів за угодою між Укрзалізницею та Європейським банком реконструкції та розвитку, а також між Укрзалізницею і Европеським інвестиційним банком. В «Укрзалізниці» прогнозували, що потяги почнуть курсувати за новим тунелем в 2018 році.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: