fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські розробники створили зрошувальну технологію

Ukraїnśki rozrobnyky stvoryly zrošuvaľnu tehnologiju
Українські розробники Олена Савчук, Євген Кузьмічов та Олександр Приходченко придумали, як добувати воду з повітря. Стартап увійшов до числа найкращих на Європейському конкурсі бізнес-ідей
Ukraїnśki rozrobnyky Olena Savčuk, Jevgen Kuźmičov ta Oleksandr Pryhodčenko prydumaly, jak dobuvaty vodu z povitrja. Startap uvijšov do čysla najkraščyh na Jevropejśkomu konkursi biznes-idej
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники стартапу Water Cloud UA говорять про те, що їхній винахід дозволить заощадити мільйони гривень на зрошенні і забезпечити полив культур в регіонах, де спостерігаються проблеми з поставками прісної води. Як працює розробка. Зовні пристрій схоже на традиційний кулер, вода у якому утворюється з конденсату. У пристрою є мозок, що керує процесом збору вологи і її очищення. Установка працює за принципом кондиціонера, проте грошей на електроенергію витрачати не треба, оскільки є сонячна батарея. Технологію можна використовувати для поливу та зрошення полів. У середньому на поле розміром 1 га буде потрібно від 15 до 20 таких установок. Окупність — протягом одного сезону. WaterCloud також можна викостовувати як домашній пристрій, що за добу генеруватиме щонайменше 4 літри води. Коштує він близько $300. Це дешевше, ніж доступні аналоги на ринку. Пристрій можна програмувати, а також регулювати ступінь мінералізації води. Нагадаємо також про українську розробку, що здатна миттєво визначати вміст токсинів в зернових. Дізнатися більше про неї можна у нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Розробники стартапу Water Cloud UA говорять про те, що їхній винахід дозволить заощадити мільйони гривень на зрошенні і забезпечити полив культур в регіонах, де спостерігаються проблеми з поставками прісної води.

Як працює розробка

Зовні пристрій схоже на традиційний кулер, вода у якому утворюється з конденсату. У пристрою є «мозок», що керує процесом збору вологи і її очищення. Установка працює за принципом кондиціонера, проте грошей на електроенергію витрачати не треба, оскільки є сонячна батарея. Технологію можна використовувати для поливу та зрошення полів. У середньому на поле розміром 1 га буде потрібно від 15 до 20 таких установок. Окупність — протягом одного сезону. WaterCloud також можна викостовувати як домашній пристрій, що за добу генеруватиме щонайменше 4 літри води. Коштує він близько $300. Це дешевше, ніж доступні аналоги на ринку. Пристрій можна програмувати, а також регулювати ступінь мінералізації води. Нагадаємо також про українську розробку, що здатна миттєво визначати вміст токсинів в зернових. Дізнатися більше про неї можна у нашому матеріаліУкраїнські розробники створили зрошувальну технологію 1Представлено українську розробку, здатну миттєво визначати вміст токсинів в зернових.

Українські розробники створили зрошувальну технологію 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: