fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Представлено українську розробку, здатну миттєво визначати вміст токсинів в зернових

Predstavleno ukraїnśku rozrobku, zdatnu myttjevo vyznačaty vmist toksyniv v zernovyh
Прилад BIOsens MYCO виглядає як коробочка зі спеціальними смужками, на які піпеткою наноситься зернова витяжка. Прилад проводить діагностику, а WiFi-модуль в ньому передає інформацію на мобільний пристрій. Оперативний результат можна отримати навіть без інтернету
Prylad BIOsens MYCO vygljadaje jak korobočka zi speciaľnymy smužkamy, na jaki pipetkoju nanosyťsja zernova vytjažka. Prylad provodyť diagnostyku, a WiFi-moduľ v ńomu peredaje informaciju na mobiľnyj prystrij. Operatyvnyj rezuľtat možna otrymaty naviť bez internetu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український агростартап BIOsens MYCO здатен швидко визначити вміст мікотоксинів в зернових культурах. Прилад, який розробляє команда молодого вченого Андрія Карпюка, може працювати в полі або на елеваторі. Він здатен за 10 хвилин показати вмісту шкідливих речовин в зерні. Як функціонує агророзробка. Загалом прилад для перевірки зернових культур виглядає як коробочка з біосенсорами, де головна роль відводиться спеціальним смужкам, на які піпеткою наноситься зернова витяжка. Діагностична смужка вставляється в прилад і WF-модуль в ньому передає інформацію на мобільний пристрій. Оперативний результат можна отримати навіть без інтернету. Вся інформація синхронізується зі спеціально розробленим веб-сервісом. Завдяки GPS-фіксації кожен результат аналізу відповідно позначається на карті. Можна потім перевірити зразки з різних місць, зібрати статистику, проаналізувати ситуацію та зробити прогнози. Нещодавно винахід переміг в міжнародному батлі стартапів в Сан-Франциско. У світі 25% насіннєвого матеріалу уражається мікотоксинами, втрачається до 1 млрд тонн харчової продукції. В Америці і Канаді витрачають майже $ 5 млрд на боротьбу з хворобами харчового походження.. Андрій Карпюк. . Які плани та перспективи BIOsens MYCO. Андрій Карпюк стверджує, що в Україні утворилася величезна прірва між наукою і підприємництвом. Тому основним завданням проекту вбачає розвиток цього звязку науки і бізнесу. Науковець хоче перевірити, чи дійсно розробка буде корисною у практиці, щоб ідею можна було комерціалізувати, вивести з лабораторії безпосередньо до людей. Кілька перемог на міжнародних змаганнях переконали розробників біосенсора, що вони йдуть в правильному напрямку. Настає момент, коли ти повинен зрозуміти, потрібен твій винахід ринку чи ні. Чи готові люди платити за нього гроші, та чи варто його розвивати далі. . . На черзі — пошуки реального інвестора для завершення наукових досліджень, а згодом — запуск серійного виробництва. Поки експериментальні моделі виготовляються на 3D-принтері. Хто потенційна цільова аудиторія. BIOsens MYCO може стати помічним агрокомпаніям, які закуповують зернову продукцію в різних місцях для формування великих партій. Мобільні і зручні біосенсори не тільки убезпечать від шкідливих речовин, але і здешевлять процес дослідження продукції. Зараз аналізи доводиться робити в стаціонарних лабораторіях і довго чекати їх результатів. Крім того, прилад стане в нагоді і для аналізу кормів під час годування — для профілактики захворювань у тварин.
Реклама 👇 Замовити

Український агростартап BIOsens MYCO здатен швидко визначити вміст мікотоксинів в зернових культурах. Прилад, який розробляє команда молодого вченого Андрія Карпюка, може працювати в полі або на елеваторі. Він здатен за 10 хвилин показати вмісту шкідливих речовин в зерні.

Як функціонує агророзробка

Загалом прилад для перевірки зернових культур виглядає як коробочка з біосенсорами, де головна роль відводиться спеціальним смужкам, на які піпеткою наноситься зернова витяжка. Діагностична смужка вставляється в прилад і WF-модуль в ньому передає інформацію на мобільний пристрій. Оперативний результат можна отримати навіть без інтернету.

Вся інформація синхронізується зі спеціально розробленим веб-сервісом. Завдяки GPS-фіксації кожен результат аналізу відповідно позначається на карті. Можна потім перевірити зразки з різних місць, зібрати статистику, проаналізувати ситуацію та зробити прогнози. Нещодавно винахід переміг в міжнародному батлі стартапів в Сан-Франциско.

У світі 25% насіннєвого матеріалу уражається мікотоксинами, втрачається до 1 млрд тонн харчової продукції. В Америці і Канаді витрачають майже $ 5 млрд на боротьбу з хворобами харчового походження.

Андрій Карпюк

Представлено українську розробку, здатну миттєво визначати вміст токсинів в зернових 1

Які плани та перспективи BIOsens MYCO

Андрій Карпюк стверджує, що в Україні утворилася величезна прірва між наукою і підприємництвом. Тому основним завданням проекту вбачає розвиток цього зв’язку науки і бізнесу. Науковець хоче перевірити, чи дійсно розробка буде корисною у практиці, щоб ідею можна було комерціалізувати, вивести з лабораторії безпосередньо до людей. Кілька перемог на міжнародних змаганнях переконали розробників біосенсора, що вони йдуть в правильному напрямку.

Настає момент, коли ти повинен зрозуміти, потрібен твій винахід ринку чи ні. Чи готові люди платити за нього гроші, та чи варто його розвивати далі

Представлено українську розробку, здатну миттєво визначати вміст токсинів в зернових 2

На черзі — пошуки реального інвестора для завершення наукових досліджень, а згодом — запуск серійного виробництва. Поки експериментальні моделі виготовляються на 3D-принтері.

Хто потенційна цільова аудиторія

BIOsens MYCO може стати помічним агрокомпаніям, які закуповують зернову продукцію в різних місцях для формування великих партій. Мобільні і зручні біосенсори не тільки убезпечать від шкідливих речовин, але і здешевлять процес дослідження продукції. Зараз аналізи доводиться робити в стаціонарних лабораторіях і довго чекати їх результатів. Крім того, прилад стане в нагоді і для аналізу кормів під час годування — для профілактики захворювань у тварин.

Джерело: AgroPortal

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: