Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як отримати субсидії через електронні державні сервіси

Як отримати субсидії через електронні державні сервіси

13 вересня 2017 року український уряд прийняв постанову про внесення змін до положення про порядок призначення і надання населенню субсидій. Це рішення продовжить термін подачі заяв на виплату заощаджених частин субсидій з 1 вересня до 1 листопада 2017 року. На часі дізнатися, як отримати субсидію за допомогою електронних сервісів
13 veresnja 2017 roku ukraїnśkyj urjad pryjnjav postanovu pro vnesennja zmin do položennja pro porjadok pryznačennja i nadannja naselennju subsydij. Ce rišennja prodovžyť termin podači zajav na vyplatu zaoščadženyh častyn subsydij z 1 veresnja do 1 lystopada 2017 roku. Na časi diznatysja, jak otrymaty subsydiju za dopomogoju elektronnyh servisiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що кажуть представники влади За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, постанова надасть можливість перепризначати субсидії  на наступний термін у разі невизнання споживачем простроченої заборгованості перед комунальним підприємством і наявності відповідного судового спору. При нарахуванні майбутніх субсидій враховуватиметься також затримка перепризначення виплат на літній період, що відбулась в травні-червні 2017 року. Що потрібно знати перед отриманням субсидії Аби правильно розрахувати субсидію у новому опалювальному сезоні, слід пам’ятати, що відтепер при нарахуванні субсидій враховуватимуться доходи громадян за І та II квартали 2017 року: на період опалювального сезону, починаючи з 1 жовтня 2017 року, враховуватимуть доходи за І та II квартали 2017 року; на період неопалювального сезону, починаючи з 1 травня 2018 року — за III та IV квартали 2017 року. Як оформити субсидію онлайн Процедура оформлення субсидій проводиться на основі обробки та первинної реєстрації документів, що подаються в електронному вигляді. Переживати за коректність даних не варто. У випадку, якщо ви припустилися помилки, електронна система продемонструє, де було допущена ця помилка. І ви зможете її виправити та повторити процедуру подання електронної заявки. Спочатку вам слід зайти на сайт електронного нарахування і обрати спосіб реєстрації — «Подання документів в електронному вигляді». Далі – ввести актуальну електронну адресу та підтвердити «Я не робот» і натиснути кнопку «Продовжити». Потім на вказану електронну пошту буде надіслано код підтвердження. Його слід зазначити у розділі, що з’явиться на екрані після попередньої дії. І знову слід натиснути кнопку «Продовжити». Наступний етап — заповнення заяви. Це — електронна заявка про призначення житлової субсидії. Вона є аналогом паперового варіанту. У розділі «Відомості про ЖКП» вказуємо наявність або відсутність лічильника. Все заповнили? Тоді натискаєте на кнопку «Продовжити попередню реєстрацію». Що важливо не забути Ви також маєте заповнити декларацію із даними про доходи та витрати осіб, що мають на меті отримати житлову  субсидію. Заповнивши її, знову тиснемо «Продовжити попередню реєстрацію». На фінальному етапі вам буде необхідно перевірити вказану інформацію та підтвердити правильність зазначених у ній даних. Якщо усе вказано правильно, ви отримаєте на екрані повідомлення про успішний прийом даних. Тепер залишається лише чекати на розгляд вашої заяви. Рішення про те, надали вам субсидію чи ні, ви отримаєте на електронну пошту.

Що кажуть представники влади

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, постанова надасть можливість перепризначати субсидії  на наступний термін у разі невизнання споживачем простроченої заборгованості перед комунальним підприємством і наявності відповідного судового спору. При нарахуванні майбутніх субсидій враховуватиметься також затримка перепризначення виплат на літній період, що відбулась в травні-червні 2017 року.

Що потрібно знати перед отриманням субсидії

Аби правильно розрахувати субсидію у новому опалювальному сезоні, слід пам’ятати, що відтепер при нарахуванні субсидій враховуватимуться доходи громадян за І та II квартали 2017 року:

  • на період опалювального сезону, починаючи з 1 жовтня 2017 року, враховуватимуть доходи за І та II квартали 2017 року;
  • на період неопалювального сезону, починаючи з 1 травня 2018 року — за III та IV квартали 2017 року.

Як оформити субсидію онлайн

Процедура оформлення субсидій проводиться на основі обробки та первинної реєстрації документів, що подаються в електронному вигляді. Переживати за коректність даних не варто. У випадку, якщо ви припустилися помилки, електронна система продемонструє, де було допущена ця помилка. І ви зможете її виправити та повторити процедуру подання електронної заявки.

Спочатку вам слід зайти на сайт електронного нарахування і обрати спосіб реєстрації — «Подання документів в електронному вигляді». Далі – ввести актуальну електронну адресу та підтвердити «Я не робот» і натиснути кнопку «Продовжити».

Потім на вказану електронну пошту буде надіслано код підтвердження. Його слід зазначити у розділі, що з’явиться на екрані після попередньої дії. І знову слід натиснути кнопку «Продовжити».

Наступний етап — заповнення заяви. Це — електронна заявка про призначення житлової субсидії. Вона є аналогом паперового варіанту. У розділі «Відомості про ЖКП» вказуємо наявність або відсутність лічильника. Все заповнили? Тоді натискаєте на кнопку «Продовжити попередню реєстрацію».

Що важливо не забути

Читайте також: Українцям пояснили, як отримати «живі» гроші за зекономлені субсидії

Ви також маєте заповнити декларацію із даними про доходи та витрати осіб, що мають на меті отримати житлову  субсидію. Заповнивши її, знову тиснемо «Продовжити попередню реєстрацію».

На фінальному етапі вам буде необхідно перевірити вказану інформацію та підтвердити правильність зазначених у ній даних. Якщо усе вказано правильно, ви отримаєте на екрані повідомлення про успішний прийом даних. Тепер залишається лише чекати на розгляд вашої заяви. Рішення про те, надали вам субсидію чи ні, ви отримаєте на електронну пошту.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: