fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Один із найстаріших спортивних сайтів України змінив власника

Odyn iz najstarišyh sportyvnyh sajtiv Ukraїny zminyv vlasnyka
«Українська правда» та відомий спортивний журналіст Дмитро Копій уклали угоду про продаж проекту Champion.com.ua. Незабаром ресурс отримає нову команду, сучасний вигляд та сторінки в соціальних мережах
«Ukraїnśka pravda» ta vidomyj sportyvnyj žurnalist Dmytro Kopij uklaly ugodu pro prodaž proektu Champion.com.ua. Nezabarom resurs otrymaje novu komandu, sučasnyj vygljad ta storinky v sociaľnyh merežah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Єдиний україномовний сайт спортивних новин буде жити та процвітати, повідомив Дмитро Копій. Наразі команда сайту розбіглася майже повністю. Залишився лише один редактор, який працюватиме вже в складі Української правди. На часі дізнатися, як далі розвиватиметься цей проект. Чому проект змінив власника. Один з найстаріших українських спортивних сайтів Champion.com.ua почав роботу у 2000 році. Ресурс зупинив роботу з 1 серпня цього року, коли перестав оновлювати контент. Про закриття проекту тоді повідомив в Facebook його керівник Ярослав Твардовський. Сайт справді стане успішним, лише якщо ви кожного дня будете заходити на Champion.com.ua, брати участь у обговореннях під новинами, ділитися нашими новинами.. Дмитро Копій. . Дмитро Копій розповів, що країні потрібні україномовні ресурси і що українська мова повинна бути модною та трендовою. Він не міг допустити, щоб перший та єдиний україномовний спортивний проект закрився. Головний редактор УП Севгіль Мусаєва повідомила, що команда УП дуже щаслива, що Чемпіон отримає друге життя із новим лідером. Нагадаємо, що нещодавно було представлено нову платформу, що допомагає молодим компаніям продовжувати втілювати свої великі ідеї в життя — Startup with Google. Об’єднавши всі ресурси для стартапів в одному місці за допомогою Startup з Gооgle, в компанії сподіваються зробити доступ ще простішим для стартапів. Нагадаємо також, що Google включив Україну до Launchpad Accelerator.
Реклама 👇 Замовити

Єдиний україномовний сайт спортивних новин буде жити та процвітати, повідомив Дмитро Копій. Наразі команда сайту розбіглася майже повністю. Залишився лише один редактор, який працюватиме вже в складі «Української правди». На часі дізнатися, як далі розвиватиметься цей проект.

Чому проект змінив власника

Один з найстаріших українських спортивних сайтів Champion.com.ua почав роботу у 2000 році. Ресурс зупинив роботу з 1 серпня цього року, коли перестав оновлювати контент. Про закриття проекту тоді повідомив в Facebook його керівник Ярослав Твардовський.

Сайт справді стане успішним, лише якщо ви кожного дня будете заходити на Champion.com.ua, брати участь у обговореннях під новинами, ділитися нашими новинами.

Дмитро Копій

Дмитро Копій розповів, що країні потрібні україномовні ресурси і що українська мова повинна бути модною та трендовою. Він не міг допустити, щоб перший та єдиний україномовний спортивний проект закрився. Головний редактор УП Севгіль Мусаєва повідомила, що команда УП дуже щаслива, що «Чемпіон» отримає друге життя із новим лідером.

Нагадаємо, що нещодавно було представлено нову платформу, що допомагає молодим компаніям продовжувати втілювати свої великі ідеї в життя — Startup with GoogleОдин із найстаріших спортивних сайтів України змінив власника 1Google створила добірку сервісів для стартапів на єдиному сайті. Об’єднавши всі ресурси для стартапів в одному місці за допомогою Startup з Gооgle, в компанії сподіваються зробити доступ ще простішим для стартапів. Нагадаємо також, що Google включив УкраїнуОдин із найстаріших спортивних сайтів України змінив власника 2Launchpad Accelerator тепер доступний українцям до Launchpad Accelerator.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: