fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Launchpad Accelerator тепер доступний українцям

Launchpad Accelerator teper dostupnyj ukraїncjam
Launchpad Accelerator — це шестимісячна програма для стартапів на стадії становлення на ринках, що розвиваються. За допомогою цієї програми новачки отримують можливість співпрацювати з інженерами Google, експертами з Кремнієвої долини та провідними наставниками з усього світу. У програмі пропонується безкоштовна підтримка, кредити на продукти Google, а також повна оплата за навчання в Сан-Франциско
Launchpad Accelerator — ce šestymisjačna programa dlja startapiv na stadiї stanovlennja na rynkah, ščo rozvyvajuťsja. Za dopomogoju cijeї programy novačky otrymujuť možlyvisť spivpracjuvaty z inženeramy Google, ekspertamy z Kremnijevoї dolyny ta providnymy nastavnykamy z uśogo svitu. U programi proponujeťsja bezkoštovna pidtrymka, kredyty na produkty Google, a takož povna oplata za navčannja v San-Francysko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Подання заявок на участь в Launchpad Accelerator завершується 2 жовтня 2017 року. Пізніше  відібраних розробників буде запрошено до Google Developers Launchpad Space у Сан-Франциско для навчання протягом 2 тижнів. На часі дізнатися більше про можливості участі у акселераторі. Які можливості надає Launchpad Accelerator. Тренінг у головному офісі Google включає інтенсивну менторську програму від більш, ніж 20 команд і експертів із технологічних компаній Кремнієвої долини. Учасники отримують безкоштовну підтримку, кредити на продукти Google, PR-підтримку та продовжать тісно співпрацювати з Google у своїй країні протягом 6-місячної програми. В програмі розповіли на що буде звертатись увага при відборі: Бути технологічними стартапами; Бути націленими на свої ринки;  Довести свою відповідність продуктовому ринку.
Реклама 👇 Замовити

Подання заявок на участь в Launchpad Accelerator завершується 2 жовтня 2017 року. Пізніше  відібраних розробників буде запрошено до GoogleLaunchpad Accelerator тепер доступний українцям 1Google пропонує отримати сертифікат розробника за $99 Developers Launchpad Space у Сан-Франциско для навчання протягом 2 тижнів. На часі дізнатися більше про можливості участі у акселераторі.

Які можливості надає Launchpad Accelerator

Тренінг у головному офісі Google включає інтенсивну менторську програму від більш, ніж 20 команд і експертів із технологічних компаній Кремнієвої долини. Учасники отримують безкоштовну підтримку, кредити на продукти Google, PR-підтримку та продовжать тісно співпрацювати з Google у своїй країні протягом 6-місячної програми.

В програмі розповіли на що буде звертатись увага при відборі:

  • Бути технологічними стартапами;
  • Бути націленими на свої ринки;
  •  Довести свою відповідність продуктовому ринку.

Джерело: WATCHER

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: