Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Amazon випустив нове покоління помічників Echo

Amazon vypustyv nove pokolinnja pomičnykiv Echo

Echo Plus вартістю $149 оснащений вбудованою системою «розумний дім». Новинка від Amazon належить до серії бюджетних ґаджетів, які компанія презентувала сьогодні. Вартість кожного із шести пристроїв не перевищує $150
Echo Plus vartistju $149 osnaščenyj vbudovanoju systemoju «rozumnyj dim». Novynka vid Amazon naležyť do seriї bjudžetnyh ğadžetiv, jaki kompanija prezentuvala śogodni. Vartisť kožnogo iz šesty prystroїv ne perevyščuje $150
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий Echo вартістю $99 є преміум-версією популярного домашнього асистента від Amazon у цій ціновій категорії. Проте компанія дістала з рукава чергового туза. Про Echo Plus. Презентований Echo Plus має ті ж характеристики, що й Echo, на додаток до вбудованої системи розумний дім. Таке поєднання робить цей пристрій невід’ємною частиною підключеного будинку. Головною особливістю є те, що ґаджет одразу готовий до роботи з великою кількістю розумних пристроїв для дому. Він уже містить 100 різних партнерів, серед яких GE, Kwikset і Philips. До речі, дизайн Echo Plus більше схожий на оригінальний Echo, аніж на новий. Цей пристрій має високий пластиковий корпус, у той час як покриття нового Echo зроблене із тканини і може замінюватися. Новий ґаджет відповідає постійній стратегії компанії: створювати доступні за ціною продукти. Echo Plus вже доступний для передзамовлення в чорному, срібному та білому кольорах.

Новий Echo вартістю $99 є преміум-версією популярного домашнього асистента від Amazon у цій ціновій категорії. Проте компанія дістала з рукава чергового туза.

Про Echo Plus

Презентований Echo Plus має ті ж характеристики, що й Echo, на додаток до вбудованої системи «розумний дім». Таке поєднання робить цей пристрій невід’ємною частиною підключеного будинку. Головною особливістю є те, що ґаджет одразу готовий до роботи з великою кількістю розумних пристроїв для дому. Він уже містить 100 різних партнерів, серед яких GE, Kwikset і Philips.

До речі, дизайн Echo Plus більше схожий на оригінальний Echo, аніж на новий. Цей пристрій має високий пластиковий корпус, у той час як покриття нового Echo зроблене із тканини і може замінюватися. Новий ґаджет відповідає постійній стратегії компанії: створювати доступні за ціною продукти. Echo Plus вже доступний для передзамовлення в чорному, срібному та білому кольорах.

Джерело: Techcrunch

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: