Amazon випустив нове покоління помічників Echo

Čytaty latynkoju
Amazon випустив нове покоління помічників Echo

Новий Echo вартістю $99 є преміум-версією популярного домашнього асистента від Amazon у цій ціновій категорії. Проте компанія дістала з рукава чергового туза. Технологічно ця розробка краща за попередню версію, презентовану компанією. На часі дізнатися більше про черговий новий пристрій від компанії Джеффа Безоса.

Про Echo Plus

Презентований помічник Echo Plus має ті ж характеристики, що й Echo, на додаток до вбудованої системи «розумний дім». Таке поєднання робить цей пристрій невід’ємною частиною підключеного будинку. Головною особливістю є те, що ґаджет одразу готовий до роботи з великою кількістю розумних пристроїв для дому. Він уже містить 100 різних партнерів, серед яких GE, Kwikset і Philips. З його допомогою можна поєднати аксесуари та електроніку від різних компаній у цілісну екосистему, котра керується голосовими командами власника помешкання.

До речі, дизайн голосового помічника Echo Plus більше схожий на оригінальний ґаджет Echo, аніж на новий. Цей пристрій має високий пластиковий корпус, у той час як покриття нового Echo зроблене із тканини і може замінюватися на нове при потребі. Новий ґаджет відповідає постійній стратегії компанії: створювати доступні за ціною продукти із інноваційними можливостями. Echo Plus вже доступний для передзамовлення в чорному, срібному та білому кольорах для споживачів у Сполучених Штатах Америки та в деяких країнах світу, куди працює лоставка новинки із онлайн-магазину.