fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Швейцарії представили найбільший електромобіль вагою 45 тонн

V Švejcariї predstavyly najbiľšyj elektromobiľ vagoju 45 tonn
У Швейцарії відбулась презентація найбільшого електромобіля в світі. Це гігантський кар'єрний самоскид Komatsu вагою 45 тонн, який скоро введуть в експлуатацію
U Švejcariї vidbulaś prezentacija najbiľšogo elektromobilja v sviti. Ce gigantśkyj kar'jernyj samoskyd Komatsu vagoju 45 tonn, jakyj skoro vveduť v ekspluataciju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ми живемо на початку електромобільної революції, усе більше виробників заявляють про повний перехід на електричну тягу вже у найближчому десятилітті. Швидкий розвиток інфраструктури зарядних пристроїв є ключовим у цьому процесі. Незважаючи на те, що більшість власників електромобілів заряджаються вдома вночі, наявність публічних зарядних станцій є важливим етапом швидкої психологічної адаптації до сучасних реалій. Найбільший електромобіль — виклик стереотипам про подібні транспортні засоби. Про Komatsu. Наразі Самоскид Komatsu HD 605-7 є експериментальним зразком. Команда інженерів встановила електромотори замість 715-сильного турбодизеля, а також оснастили самоскид вражаючим акумулятором – він складається з 1440 нікелевих, марганцевих і кобальтових комірок загальною ємністю 700 кВт/год (в той час, як звичайні легкові електромобілі мають акумулятор 100 кВт/год). Крім того, найбільший електромобіль має систему рекуперативного гальмування, що за коротку поїздку здатна зарядити акумулятор на 40 кВт/год. Самоскид має вантажопідйомність 65 тонн. Працюватиме він на цементному карєрі біля гори Шассераль. Цього року відбувся ClimateLaunchpad – конкурс, який проводить Climate-KIC з 2014 року. Це найбільша у Європейському Союзі мережа кліматичних інновацій, що об’єднує приватні компанії, наукові інституції й громадські організації. Мета конкурсу – прокласти швидкий шлях від бізнес-ідей в сфері чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. Цьогоріч команди матимуть можливість позмагатися за головні призи – €10 тис, €5 тис і €2,5тис  та шанс знайти потенційних інвесторів.
Реклама 👇 Замовити

Ми живемо на початку електромобільної революції, усе більше виробників заявляють про повний перехід на електричну тягу вже у найближчому десятилітті. Швидкий розвиток інфраструктури зарядних пристроїв є ключовим у цьому процесі. Незважаючи на те, що більшість власників електромобілів заряджаються вдома вночі, наявність публічних зарядних станцій є важливим етапом швидкої психологічної адаптації до сучасних реалій. Найбільший електромобіль — виклик стереотипам про подібні транспортні засоби.

Про Komatsu

Наразі Самоскид Komatsu HD 605-7 є експериментальним зразком. Команда інженерів встановила електромотори замість 715-сильного турбодизеля, а також оснастили самоскид вражаючим акумулятором – він складається з 1440 нікелевих, марганцевих і кобальтових комірок загальною ємністю 700 кВт/год (в той час, як звичайні легкові електромобілі мають акумулятор 100 кВт/год). Крім того, найбільший електромобіль має систему рекуперативного гальмування, що за коротку поїздку здатна зарядити акумулятор на 40 кВт/год. Самоскид має вантажопідйомність 65 тонн. Працюватиме він на цементному кар’єрі біля гори Шассераль.

Цього року відбувсяВ Швейцарії представили найбільший електромобіль вагою 45 тонн 1Три українські еко-стартапи поїдуть на фінал ClimateLaunchpad ClimateLaunchpad – конкурс, який проводить Climate-KIC з 2014 року. Це найбільша у Європейському Союзі мережа кліматичних інновацій, що об’єднує приватні компанії, наукові інституції й громадські організації. Мета конкурсу – прокласти швидкий шлях від бізнес-ідей в сфері чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. Цьогоріч команди матимуть можливість позмагатися за головні призи – €10 тис, €5 тис і €2,5тис  та шанс знайти потенційних інвесторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: