Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створили оригінальний сервіс підбору книжкових подарунків

V Ukraїni stvoryly oryginaľnyj servis pidboru knyžkovyh podarunkiv

Команда із п'яти людей створила стартап BookYourBooks — сервіс доставки книжкових сюрпризів. Свою популярність букбокси здобули спершу в США та Європі, а тепер мода приходить і в Україну. На часі детальніше дізнатися про сервіс
Komanda iz p'jaty ljudej stvoryla startap BookYourBooks — servis dostavky knyžkovyh sjurpryziv. Svoju populjarnisť bukboksy zdobuly speršu v SŠA ta Jevropi, a teper moda pryhodyť i v Ukraїnu. Na časi detaľniše diznatysja pro servis
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Cервіс BookYourBooks запрацював нещодавно, адже книжкові подарунки вже доступні по всій Україні. За словами засновників, метою стартапу є об’єднати людей, для яких читання — це не просто спосіб проводити час, а стиль життя. Як функціонує сервіс. Букбокс прийнято вважати набором для ідеального вікенду, бо в коробці є те, що створює атмосферу: запашний чай з письменниками, солодощі, смаколики і книга, котра вибирається для кожного читача індивідуально. Механізм замовлення книжкових сюрпризів простий і схожий на квест. Ви заповнюєте детальну анкету, в котрій вказуєте Ваші літературні вподобання, чекаєте два дні, а після цього отримуєте свій персональний книжковий набір включно з книгою-сюрпризом, котру Ви в 99 випадках зі 100 не читали. Таким самим способом можна замовити подарунок для друзів і близьких. В середньому доставка триває 1-2 дні. А збір букбокса триває протягом 2 днів після оплати. Подарункові набори доставляються Новою поштою. Наразі триває акція — безкоштовна доставка при першому замовленні.

Cервіс BookYourBooks запрацював нещодавно, адже книжкові подарунки вже доступні по всій Україні. За словами засновників, метою стартапу є об’єднати людей, для яких читання — це не просто спосіб проводити час, а стиль життя.

Як функціонує сервіс

Букбокс прийнято вважати набором для ідеального вікенду, бо в коробці є те, що створює атмосферу: запашний «чай з письменниками», солодощі, смаколики і книга, котра вибирається для кожного читача індивідуально. Механізм замовлення книжкових сюрпризів простий і схожий на квест. Ви заповнюєте детальну анкету, в котрій вказуєте Ваші літературні вподобання, чекаєте два дні, а після цього отримуєте свій персональний книжковий набір включно з книгою-сюрпризом, котру Ви в 99 випадках зі 100 не читали. Таким самим способом можна замовити подарунок для друзів і близьких. В середньому доставка триває 1-2 дні. А збір букбокса триває протягом 2 днів після оплати. Подарункові набори доставляються «Новою поштою». Наразі триває акція — безкоштовна доставка при першому замовленні.

В Україні створили оригінальний сервіс підбору книжкових подарунків

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: