Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нова Пошта» запустила оплату за товари на банківську картку

«Nova Pošta» zapustyla oplatu za tovary na bankivśku kartku

Для тих, хто активно продає та купує товари в інтернеті із відправкою через «Нову Пошту», з'явилася нова можливість переказувати кошти за товар на картку продавця прямо через компанію-оператора відправлень
Dlja tyh, hto aktyvno prodaje ta kupuje tovary v interneti iz vidpravkoju čerez «Novu Poštu», z'javylasja nova možlyvisť perekazuvaty košty za tovar na kartku prodavcja prjamo čerez kompaniju-operatora vidpravleń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Починаючи з 31 липня 2017 року, компанія Нова Пошта запустила можливість отримання платежів на банківську картку без відвідування відділень. На даний час послуга доступна у тестовому режимі для відправлень у форматі з відділення у відділення. На яких умовах здійснюється надання послуг переказу . Максимальна сума одного переказу за товари складає 14 999 грн. В подальшому передбачено надання послуги для відправлених товарів з адреси на відділення. Переказ коштів між відправником та отримувачем допомагає реалізувати компанія Пост Фінанс. Як скористатися. Щоби скористатися новою можливістю, потрібно зареєструвати картку у особистому кабінеті клієнта чи в мобільному додатку Нової Пошти. Для роботи із платежами слід зберегти потрібні вам банківські картки у кабінеті клієнта на сайті чи в мобільному додатку. Потім для використання достатньо просто обирати потрібну картку при оформленні відправлень через кабінет клієнта чи мобільний додаток. Раніше група компаній Нова пошта ввела використання електронних грошей в системі Forpost. Це — новий крок від одного із найбільших сервісів доставки замовлень, вантажів та документів в Україні. Як зазначає компанія, клієнтам Нової пошти, які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Поки що обробка таких переказів відбуватиметься за допомогою платіжної системи Forpost в тестовому режимі. Після тестування послуга станет частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку вантажів та відправлень.
Реклама 👇 Замовити

Починаючи з 31 липня 2017 року, компанія «Нова Пошта» запустила можливість отримання платежів на банківську картку без відвідування відділень. На даний час послуга доступна у тестовому режимі для відправлень у форматі «з відділення у відділення».

На яких умовах здійснюється надання послуг переказу 

Максимальна сума одного переказу за товари складає 14 999 грн. В подальшому передбачено надання послуги для відправлених товарів з адреси на відділення. Переказ коштів між відправником та отримувачем допомагає реалізувати компанія «Пост Фінанс».

Як скористатися

Щоби скористатися новою можливістю, потрібно зареєструвати картку у особистому кабінеті клієнта чи в мобільному додатку «Нової Пошти». Для роботи із платежами слід зберегти потрібні вам банківські картки у кабінеті клієнта на сайті чи в мобільному додатку. Потім для використання достатньо просто обирати потрібну картку при оформленні відправлень через кабінет клієнта чи мобільний додаток.

Раніше група компаній «Нова пошта» ввела використання електронних грошей в системі Forpost. Це — новий крок від одного із найбільших сервісів доставки замовлень, вантажів та документів в Україні. Як зазначає компанія, клієнтам «Нової пошти», які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Поки що обробка таких переказів відбуватиметься за допомогою платіжної системи Forpost в тестовому режимі. Після тестування послуга станет частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку вантажів та відправлень.

Джерело: Нова Пошта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: