fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нова Пошта» запустила оплату за товари на банківську картку

«Nova Pošta» zapustyla oplatu za tovary na bankivśku kartku
Для тих, хто активно продає та купує товари в інтернеті із відправкою через «Нову Пошту», з'явилася нова можливість переказувати кошти за товар на картку продавця прямо через компанію-оператора відправлень
Dlja tyh, hto aktyvno prodaje ta kupuje tovary v interneti iz vidpravkoju čerez «Novu Poštu», z'javylasja nova možlyvisť perekazuvaty košty za tovar na kartku prodavcja prjamo čerez kompaniju-operatora vidpravleń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Починаючи з 31 липня 2017 року, компанія Нова Пошта запустила можливість отримання платежів на банківську картку без відвідування відділень. На даний час послуга доступна у тестовому режимі для відправлень у форматі з відділення у відділення. На яких умовах здійснюється надання послуг переказу . Максимальна сума одного переказу за товари складає 14 999 грн. В подальшому передбачено надання послуги для відправлених товарів з адреси на відділення. Переказ коштів між відправником та отримувачем допомагає реалізувати компанія Пост Фінанс. Як скористатися. Щоби скористатися новою можливістю, потрібно зареєструвати картку у особистому кабінеті клієнта чи в мобільному додатку Нової Пошти. Для роботи із платежами слід зберегти потрібні вам банківські картки у кабінеті клієнта на сайті чи в мобільному додатку. Потім для використання достатньо просто обирати потрібну картку при оформленні відправлень через кабінет клієнта чи мобільний додаток. Раніше група компаній Нова пошта ввела використання електронних грошей в системі Forpost. Це — новий крок від одного із найбільших сервісів доставки замовлень, вантажів та документів в Україні. Як зазначає компанія, клієнтам Нової пошти, які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Поки що обробка таких переказів відбуватиметься за допомогою платіжної системи Forpost в тестовому режимі. Після тестування послуга станет частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку вантажів та відправлень.
Реклама 👇 Замовити

Починаючи з 31 липня 2017 року, компанія «Нова Пошта» запустила можливість отримання платежів на банківську картку без відвідування відділень. На даний час послуга доступна у тестовому режимі для відправлень у форматі «з відділення у відділення».

На яких умовах здійснюється надання послуг переказу 

Максимальна сума одного переказу за товари складає 14 999 грн. В подальшому передбачено надання послуги для відправлених товарів з адреси на відділення. Переказ коштів між відправником та отримувачем допомагає реалізувати компанія «Пост Фінанс».

Як скористатися

Щоби скористатися новою можливістю, потрібно зареєструвати картку у особистому кабінеті клієнта чи в мобільному додатку «Нової Пошти». Для роботи із платежами слід зберегти потрібні вам банківські картки у кабінеті клієнта на сайті чи в мобільному додатку. Потім для використання достатньо просто обирати потрібну картку при оформленні відправлень через кабінет клієнта чи мобільний додаток.

Раніше група компаній «Нова пошта» ввела використання«Нова Пошта» запустила оплату за товари на банківську картку 1Майже як справжні: «Нова пошта» працює над віртуальними грошима електронних грошей в системі Forpost. Це — новий крок від одного із найбільших сервісів доставки замовлень, вантажів та документів в Україні. Як зазначає компанія, клієнтам «Нової пошти», які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші. Поки що обробка таких переказів відбуватиметься за допомогою платіжної системи Forpost в тестовому режимі. Після тестування послуга станет частиною операційної моделі компанії, включаючи адресну доставку вантажів та відправлень.

Джерело: Нова Пошта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: