fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

VoxUkraine запрошує на онлайн-курс з економіки для журналістів

VoxUkraine zaprošuje na onlajn-kurs z ekonomiky dlja žurnalistiv
VoxUkraine — це ініціатива, створена групою міжнародних та вітчизняних економістів, присвячена реформам та економічному розвитку України та Східної Європи
VoxUkraine — ce iniciatyva, stvorena grupoju mižnarodnyh ta vitčyznjanyh ekonomistiv, prysvjačena reformam ta ekonomičnomu rozvytku Ukraїny ta Shidnoї Jevropy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 11 жовтня VoxUkraine розпочинає онлайн-курс з економіки для журналістів Як писати про економіку без помилок. Курс покликаний сформувати цілісне уявлення, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України. Також ви навчитеся читати фінансову звітність компаній та банків, та знаходити теми у цих цифрах.  Для кого підійде онлайн-курс VoxUkraine. Це перший онлайн-курс з економіки орієнтований на журналістів. Найбільш корисним він буде для тих, хто працює або прагне працювати у діловій та економічній журналістиці. Для студентів, що бажають будувати кар’єру у цій сфері курс теж стане корисним. Курс включає 4 великі модулі: Економіка без помилок Вступ до макроекономіки  Корпоративні фінанси Аналіз даних Викладачі: професори Київської школи економіки Віктор Ханжин та Олеся Верченко, лідер проекту Prozzoro.Продажі Олексій Соболев та Дмитро Остапчук, лідер проекту DataVox та аналітик BRDO. Термін навчання — 2 місяці: 4 модулі кожні 2 тижні. Курс включає відеолекції, інтерактивні завдання, проходження тестів та передбачає написання есе та статті. По закінченню курсу видається сертифікат. Реєстрація за посиланням. Нагадаємо, що у Києві 7 жовтня у креативному просторі Часопис відбудеться фінал міжнародного стартап-змагання Seedstars World. За результатами будуть визначені переможці, які поїдуть на міжнародний фінал у Швейцарію.
Реклама 👇 Замовити

З 11 жовтня VoxUkraine розпочинає онлайн-курс з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок». Курс покликаний сформувати цілісне уявлення, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України. Також ви навчитеся читати фінансову звітність компаній та банків, та знаходити теми у цих цифрах. 

Для кого підійде онлайн-курс VoxUkraine

Це перший онлайн-курс з економіки орієнтований на журналістів. Найбільш корисним він буде для тих, хто працює або прагне працювати у діловій та економічній журналістиці. Для студентів, що бажають будувати кар’єру у цій сфері курс теж стане корисним.

Курс включає 4 великі модулі:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • Економіка без помилок
  • Вступ до макроекономіки
  •  Корпоративні фінанси
  • Аналіз даних

Викладачі: професори Київської школи економіки Віктор Ханжин та Олеся Верченко, лідер проекту Prozzoro.Продажі Олексій Соболев та Дмитро Остапчук, лідер проекту «DataVox» та аналітик BRDO. Термін навчання — 2 місяці: 4 модулі кожні 2 тижні. Курс включає відеолекції, інтерактивні завдання, проходження тестів та передбачає написання есе та статті. По закінченню курсу видається сертифікат. Реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, що у Києві 7 жовтня у креативному просторі «Часопис» відбудеться фіналVoxUkraine запрошує на онлайн-курс з економіки для журналістів 1У Києві відбудеться фінал стартап-змагання Seedstars World міжнародного стартап-змагання Seedstars World. За результатами будуть визначені переможці, які поїдуть на міжнародний фінал у Швейцарію.

Джерело: VoxUkraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: