VoxUkraine запрошує на онлайн-курс з економіки для журналістів

Čytaty latynkoju
VoxUkraine запрошує на онлайн-курс з економіки для журналістів

З 11 жовтня VoxUkraine розпочинає онлайн-курс з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок». Курс покликаний сформувати цілісне уявлення, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України. Також ви навчитеся читати фінансову звітність компаній та банків, та знаходити теми у цих цифрах. 

Для кого підійде онлайн-курс VoxUkraine

Це перший онлайн-курс з економіки орієнтований на журналістів. Найбільш корисним він буде для тих, хто працює або прагне працювати у діловій та економічній журналістиці. Для студентів, що бажають будувати кар’єру у цій сфері курс теж стане корисним.

Курс включає 4 великі модулі:

  • Економіка без помилок
  • Вступ до макроекономіки
  •  Корпоративні фінанси
  • Аналіз даних

Викладачі: професори Київської школи економіки Віктор Ханжин та Олеся Верченко, лідер проекту Prozzoro.Продажі Олексій Соболев та Дмитро Остапчук, лідер проекту «DataVox» та аналітик BRDO. Термін навчання — 2 місяці: 4 модулі кожні 2 тижні. Курс включає відеолекції, інтерактивні завдання, проходження тестів та передбачає написання есе та статті. По закінченню курсу видається сертифікат. Реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, що у Києві 7 жовтня у креативному просторі «Часопис» відбудеться фіналУ Києві відбудеться фінал стартап-змагання Seedstars World міжнародного стартап-змагання Seedstars World. За результатами будуть визначені переможці, які поїдуть на міжнародний фінал у Швейцарію.