fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До України цьогоріч завітало понад 1 млн білоруських туристів

Do Ukraїny ćogorič zavitalo ponad 1 mln biloruśkyh turystiv
Білорусь увійшла в 10 країн за кількістю громадян, які відвідують Україну, і посіла друге місце після Молдови. Також білоруси користувалися авіаперельотами через Київ в інші країни
Biloruś uvijšla v 10 kraїn za kiľkistju gromadjan, jaki vidvidujuť Ukraїnu, i posila druge misce pislja Moldovy. Takož bilorusy korystuvalysja aviapereľotamy čerez Kyїv v inši kraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Збільшення потоку білоруських туристів може бути повязано з конкурсом Євробачення в Києві. Також білоруси відновили так звані, shop-тури в Україну. Про що свідчить статистика. Порівняно з І півріччям 2016 року кількість іноземних туристів збільшилась з Білорусі на 373,2 тис осіб, Туреччини – на 27,6 тис осіб, Угорщини – на 26,7 тис осіб, Молдови – на 26,3 тис осіб, Румунії – на 25,8 тис осіб, Ізраїлю – на 23,4 тис осіб, Німеччини – на 17,1 тис осіб. Водночас, до 12,5 млн зросла кількість і подорожуючих з України, що на 6,1% більше ніж за половину 2016. З метою туризм найбільша кількість українських туристів обирали такі напрямки як Туреччина, Єгипет, Білорусь, ОАЕ, Ізраїль та Греція. Президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудич підтверджує, що потік з Білорусі збільшився. Він розповів, що один з українських операторів вийшов на білоруський ринок і возив звідти туристів в Затоку, що в Одеській області. Як виявилося, пасажиропотік в цьому році був такий, що не вистачало автобусів. Нагадаємо, що білоруські стартапери створили соціальну мережу на блокчейні Steepshot, в якій можна отримувати криптовалютні токени за уподобання до світлин, розміщених користувачами. Білоруський проект Steepshot більше схожий на аналог Instagram, проте представники проекту обіцяють додаткові опції та окремий механізм емісії токенів.
Реклама 👇 Замовити

Збільшення потоку білоруських туристів може бути пов’язано з конкурсом Євробачення в Києві. Також білоруси відновили так звані, shop-тури в Україну.

Про що свідчить статистика

Порівняно з І півріччям 2016 року кількість іноземних туристів збільшилась з Білорусі на 373,2 тис осіб, Туреччини – на 27,6 тис осіб, Угорщини – на 26,7 тис осіб, Молдови – на 26,3 тис осіб, Румунії – на 25,8 тис осіб, Ізраїлю – на 23,4 тис осіб, Німеччини – на 17,1 тис осіб. Водночас, до 12,5 млн зросла кількість і подорожуючих з України, що на 6,1% більше ніж за половину 2016. З метою «туризм» найбільша кількість українських туристів обирали такі напрямки як Туреччина, Єгипет, Білорусь, ОАЕ, Ізраїль та Греція.

Президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудич підтверджує, що потік з Білорусі збільшився. Він розповів, що один з українських операторів вийшов на білоруський ринок і возив звідти туристів в Затоку, що в Одеській області. Як виявилося, пасажиропотік в цьому році був такий, що не вистачало автобусів.

Нагадаємо, що білоруські стартапери створилиДо України цьогоріч завітало понад 1 млн білоруських туристів 1Білоруси запустили монетизовану соцмережу на blockchain соціальну мережу на блокчейні Steepshot, в якій можна отримувати криптовалютні токени за уподобання до світлин, розміщених користувачами. Білоруський проект Steepshot більше схожий на аналог Instagram, проте представники проекту обіцяють додаткові опції та окремий механізм емісії токенів.

Теґи: туризм
Джерело: SVOBODA.FM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: