fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Білоруси запустили монетизовану соцмережу на blockchain

Bilorusy zapustyly monetyzovanu socmerežu na blockchain
Білоруські стартапери створили соціальну мережу на блокчейні Steepshot, в якій можна отримувати криптовалютні токени за уподобання до світлин, розміщених користувачами
Biloruśki startapery stvoryly sociaľnu merežu na blokčejni Steepshot, v jakij možna otrymuvaty kryptovaljutni tokeny za upodobannja do svitlyn, rozmiščenyh korystuvačamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами очільника проекту Steepshot Павла Мартинова, ідея стартапу виникла наприкінці 2016 року, коли на ринку зявилися блоґінґ-платформи Steemit та Голос на основі blockchain. Будь-яка активність у цих соцмережах оплачується внутрішньою криптовалютою, яка ліквідна та торгується на криптобіржах. В чому відмінність білоруського проекту від інших платформ на криптотехнологіях. Ринкова капіталізація Steem зараз складає $263,2 млн, а Golos – $16,6 млн. Проте обидва ці проекти є соцмережами для блоґів. А білоруський проект Steepshot більше схожий на аналог Instagram, проте представники проекту обіцяють додаткові опції та окремий механізм емісії токенів, якого немає у жодного із проектів-аналогів. Зокрема більша частка токенів дістається тим, хто виробляє контент — між ними йде розподіл цих токенів пропорційно кількості лайків. Відмінність від Nimses. На питання щодо аналогів з інших країн очільник проекту зауважив, що на відміну від українського проекту Nimses, у Steepshot виплати в криптовалюту реальні, а не віртуальні. Модель Nimses полягає у продажі користувачам можливості придбати щось у майбутньому — а токени Steepshot вже конвертуються у реальні валюти. Користувачі публікують контент, отримають виплати, з виплати утримується комісія як додаток, що надає платформу для публікації. Згодом уподобайки-токени можна вивести на банківську картку, конвертувавши токени в готівку за допомогою біржі. Нагадаємо, ми раніше вам розповідали про український стартап Nimses. Архітектуру контенту в цій мобільній соцмережі запропонувала колишня співробітниця Fedoriv Ольга Хілобок. Створення проекту тривало майже 3 роки. Сама ідея виникла, за словами авторів, ще 2012 року. Німи та загалом роботу Nimses команда проекту описує як свого роду цифровий антидепресант. Внутрішню валюту вони називають надлайками.
Реклама 👇 Замовити

За словами очільника проекту Steepshot Павла Мартинова, ідея стартапу виникла наприкінці 2016 року, коли на ринку з’явилися блоґінґ-платформи Steemit та «Голос» на основі blockchain. Будь-яка активність у цих соцмережах оплачується внутрішньою криптовалютою, яка ліквідна та торгується на криптобіржах.

В чому відмінність білоруського проекту від інших платформ на криптотехнологіях

Ринкова капіталізація Steem зараз складає $263,2 млн, а Golos – $16,6 млн. Проте обидва ці проекти є соцмережами для блоґів. А білоруський проект Steepshot більше схожий на аналог Instagram, проте представники проекту обіцяють додаткові опції та окремий механізм емісії токенів, якого немає у жодного із проектів-аналогів. Зокрема більша частка токенів дістається тим, хто виробляє контент — між ними йде розподіл цих токенів пропорційно кількості лайків.

Відмінність від Nimses

На питання щодо аналогів з інших країн очільник проекту зауважив, що на відміну від українського проекту Nimses, у Steepshot виплати в криптовалюту реальні, а не віртуальні. Модель NimsesБілоруси запустили монетизовану соцмережу на blockchain 1Що таке Nimses і чому вам (не) потрібен цей додаток полягає у продажі користувачам можливості придбати щось у майбутньому — а токени Steepshot вже конвертуються у реальні валюти. Користувачі публікують контент, отримають виплати, з виплати утримується комісія як додаток, що надає платформу для публікації. Згодом «уподобайки»-токени можна вивести на банківську картку, конвертувавши токени в готівку за допомогою біржі.

Нагадаємо, ми раніше вам розповідали про український стартап Nimses. Архітектуру контенту в цій мобільній соцмережі запропонувала колишня співробітниця Fedoriv Ольга Хілобок. Створення проекту тривало майже 3 роки. Сама ідея виникла, за словами авторів, ще 2012 року. Німи та загалом роботу Nimses команда проекту описує як свого роду цифровий антидепресант. Внутрішню «валюту» вони називають «надлайками».

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: