Реклама

Через портал Є-Data вже проведено платежів на 4 трлн грн

Čytaty latynkoju
Через портал Є-Data вже проведено платежів на 4 трлн грн

За два роки існування бази відкритих даних на сайті Є-Data зареєструвалося 40 тисяч розпорядників державних коштів, які зробили платежів на 4 трлн грн.

Плани розвитку порталу Є-Data

За інформацією Мінфіну, в Україні є ще 40 тисяч розпорядників державних коштів, які досі не зареєструвалися на порталі. Вони зробили транзакцій на суму 0,5 трильйона гривень. За словами першого заступниці міністра фінансів України Оксани Маркарової, наразі готується запуск порталу в промислому експлуатацію. Це означає обов’язкове повне звітування щодо платежів усіма розпорядниками державних коштів. За невиконання цієї вимоги представники державних установ будуть нести адміністративну відповідальність. Запуск e-data у промислову експлуатацію буде черговим важливим кроком для впровадження наступного модулю «Відкритий бюджет» для громадськості.

Нагадаємо, що система електронних закупівель та тендерів ProZorro допомоглаProZorro зекономила майже 30 млрд грн для бюджету українській економіці не лише подолати корупцію, але й зекономити майже 30 млрд грн.