fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

6 нових іноземних телеканалів стали доступними для українців

6 novyh inozemnyh telekanaliv staly dostupnymy dlja ukraїnciv
Національна рада внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України. Відтак український телеглядач має змогу перегляду в кабельних мережах 168 іноземних програм
Nacionaľna rada vnesla zminy do Pereliku inozemnyh program, zmist jakyh vidpovidaje vymogam Jevropejśkoї konvenciї pro transkordonne telebačennja i zakonodavstvu Ukraїny. Vidtak ukraїnśkyj telegljadač maje zmogu peregljadu v kabeľnyh merežah 168 inozemnyh program
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  6 іноземних телеканалів стали доступними для ретрансляції в Україні. Згідно з повідомленням Нацради, перелік поповнився телеканалами TRT WORLD, Fight Network, Deluxe Lounge HD, Deluxe Music, RCK.TV і Jukebox. Про програми нових телеканалів. TRT WORLD є телеканалом турецького суспільного мовника Турецької радіо і телекорпорації і має дозвіл на мовлення Вищої ради корпорації телебачення і радіомовлення Турецької Республіки. Мова програми – англійська, формат мовлення – інформаційно-культурологічний. Обсяг мовлення – 24 години на добу. Телеканал Fight Network отримав ліцензію на мовлення Канадської радіотелевізійної і телекомунікаційної комісії і пропонує глядачеві програми спортивного спрямування, зокрема про бойові мистецтва. Мова передач – англійська. Обсяг мовлення – 24 години на добу. Іноземна програма транслюється одночасно у двох сімулкастних версіях – HD і SD. Deluxe Lounge HD, Deluxe Music (одночасна трансляція у форматах SD і HD), RCK.TV і Jukebox є музичними телеканалами. Універсальні ліцензії на мовлення (супутник, кабель, IPTV, мобільний зв’язок) отримано у німецького регулятора Medienanstalt Berlin-Brandenburg (MABB). Мова іноземних програм – німецька. Обсяг мовлення становить 24 години на добу. Телеканали RCK.TV і Jukebox транслюватимуться в Україні у форматі SD. Реклама наявна на телеканалах Deluxe Music, RCK.TV і Jukebox. Нагадаємо, що із 1 жовтня на UA:Першому стартує новий сезон. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу ніколи не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника – програми просвітницького характеру.
Реклама 👇 Замовити

6 іноземних телеканалів стали доступними для ретрансляції в Україні. Згідно з повідомленням Нацради, перелік поповнився телеканалами «TRT WORLD», «Fight Network», «Deluxe Lounge HD», «Deluxe Music», «RCK.TV» і «Jukebox».

Про програми нових телеканалів

  • «TRT WORLD» є телеканалом турецького суспільного мовника Турецької радіо і телекорпорації і має дозвіл на мовлення Вищої ради корпорації телебачення і радіомовлення Турецької Республіки. Мова програми – англійська, формат мовлення – інформаційно-культурологічний. Обсяг мовлення – 24 години на добу.
  • Телеканал «Fight Network» отримав ліцензію на мовлення Канадської радіотелевізійної і телекомунікаційної комісії і пропонує глядачеві програми спортивного спрямування, зокрема про бойові мистецтва. Мова передач – англійська. Обсяг мовлення – 24 години на добу. Іноземна програма транслюється одночасно у двох сімулкастних версіях – HD і SD.
  • «Deluxe Lounge HD», «Deluxe Music» (одночасна трансляція у форматах SD і HD), «RCK.TV» і «Jukebox» є музичними телеканалами. Універсальні ліцензії на мовлення (супутник, кабель, IPTV, мобільний зв’язок) отримано у німецького регулятора Medienanstalt Berlin-Brandenburg (MABB). Мова іноземних програм – німецька. Обсяг мовлення становить 24 години на добу. Телеканали «RCK.TV» і «Jukebox» транслюватимуться в Україні у форматі SD. Реклама наявна на телеканалах «Deluxe Music», «RCK.TV» і «Jukebox».

Нагадаємо, що із 1 жовтня на «UA:Першому» стартує новий сезон6 нових іноземних телеканалів стали доступними для українців 1«UA:Перший» запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу ніколи не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника – програми просвітницького характеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: