Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«UA:Перший» запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови

«UA:Peršyj» zapuskaje teleproekt pro bezviz ta videokurs ukraїnśkoї movy

Український суспільний мовник із наступного місяця презентує низку нових телепрограм та проектів. Серед них будуть і тематичні — присвячені дослідженню можливостей безвізового режиму із ЄС, вивченню європейських країн та вдосконаленню знань української мови
Ukraїnśkyj suspiľnyj movnyk iz nastupnogo misjacja prezentuje nyzku novyh teleprogram ta proektiv. Sered nyh buduť i tematyčni — prysvjačeni doslidžennju možlyvostej bezvizovogo režymu iz JeS, vyvčennju jevropejśkyh kraїn ta vdoskonalennju znań ukraїnśkoї movy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться у новому сезоні. З 1 жовтня на UA:Першому стартує новий сезон. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу ніколи не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника – програми просвітницького характеру. З яких проектів розпочнеться сезон. Проект, якого ми дуже боїмося, тому що його потрібно було робити із значно більшими ресурсами, називається Європа Шредінґера. Після впровадження безвізу раптом виявилося, що та реальна Європа, куди ми можемо їздити щодня, залишається для нас міфом. Будемо знайомити глядачів, починаючи від побутових речей до законодавчих вимог кожної з європейських країн, — розповів Юрій Макаров, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за просвітницький напрямок діяльності. Також у ефірі телеканалу з’явиться відеокурс із вивчення української мови. Раніше ми розповідали про те, що Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила платформу зворотного зв’язку Потрапити на Суспільне, на якій можна залишити своє звернення, ідеї про співпрацю чи скарги.

Що зміниться у новому сезоні

З 1 жовтня на «UA:Першому» стартує новий сезон. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу ніколи не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника – програми просвітницького характеру.

З яких проектів розпочнеться сезон

«Проект, якого ми дуже боїмося, тому що його потрібно було робити із значно більшими ресурсами, називається «Європа Шредінґера». Після впровадження безвізу раптом виявилося, що та реальна Європа, куди ми можемо їздити щодня, залишається для нас міфом. Будемо знайомити глядачів, починаючи від побутових речей до законодавчих вимог кожної з європейських країн», — розповів Юрій Макаров, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за просвітницький напрямок діяльності. Також у ефірі телеканалу з’явиться відеокурс із вивчення української мови.

Раніше ми розповідали про те, що Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила платформу зворотного зв’язку «Потрапити на Суспільне», на якій можна залишити своє звернення, ідеї про співпрацю чи скарги.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: