fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Користувачі Twitch збирають підписи за україномовний інтерфейс

Korystuvači Twitch zbyrajuť pidpysy za ukraїnomovnyj interfejs
Twitch — це головний сервіс, зорієнтований на комп’ютерні ігри та потреби гравців.  Так склалося, що українські стрімери не мають можливості знаходити свою аудиторію, а відсутність популярних ефірів змушує розробників думати, що україномовної ігрової спільноти не існує. Але це можливо виправити
Twitch — ce golovnyj servis, zorijentovanyj na komp’juterni igry ta potreby gravciv.  Tak sklalosja, ščo ukraїnśki strimery ne majuť možlyvosti znahodyty svoju audytoriju, a vidsutnisť populjarnyh efiriv zmušuje rozrobnykiv dumaty, ščo ukraїnomovnoї igrovoї spiľnoty ne isnuje. Ale ce možlyvo vypravyty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна має населення близько 40 млн, з яких 67,5% вважають українську своєю рідною мовою. А ще у нас насправді досить активна ігрова спільнота, про що свідчать досягнення в кіберспорті. Вищезгаданий сервіс  досі не має української локалізації. І, що ще більш важливо, не має можливості обирати українську мову у фільтруванні трансляцій. Чи буде сервіс Twitch українською. Уся сфера відеоігор — це дуже тісно взаємопов’язаний організм, де кожен елемент залежить від багатьох інших. Розробники зважають на стрімерів, які мають численних глядачів. Ті можуть як піднести їхню гру до небес, так і призвести до її повного провалу. Стрімери ж залежать від глядачів: на Twitch можна оформити платну підписку або просто напряму пожертвувати гроші. Тож популярні стрімери заробляють собі цим на життя, а значить викладаються на всі 100%, працюють буває і по 8 годин на день, створюючи розважальні передачі, які часом можуть позмагатися за якість із телебаченням. А це призводить до ще більшої популярності стрімера і на нього ще більше зважають розробники і спонсори, а також і на мову аудиторії, для якої він працює. Що, у свою чергу, показує необхідність локалізацій, а тому вони і з’являються. Українським стрімерам (як і локалізаторам ігор) про нормальний заробіток, на жаль, поки переважно доводиться тільки мріяти. Однак є шанс виправити цю ситуацію — проголосувати за пропозицію додати українську локалізацію у Twitch за посиланням. На сайті можна віддати від 1 до 3 голосів (залежно від того, настільки важливою функцією це вважає споживач).
Реклама 👇 Замовити

Україна має населення близько 40 млн, з яких 67,5% вважають українську своєю рідною мовою. А ще у нас насправді досить активна ігрова спільнота, про що свідчать досягнення в кіберспорті. Вищезгаданий сервіс  досі не має української локалізації. І, що ще більш важливо, не має можливості обирати українську мову у фільтруванні трансляцій.

Чи буде сервіс Twitch українською

Уся сфера відеоігор — це дуже тісно взаємопов’язаний організм, де кожен елемент залежить від багатьох інших. Розробники зважають на стрімерів, які мають численних глядачів. Ті можуть як піднести їхню гру до небес, так і призвести до її повного провалу. Стрімери ж залежать від глядачів: на Twitch можна оформити платну підписку або просто напряму пожертвувати гроші. Тож популярні стрімери заробляють собі цим на життя, а значить викладаються на всі 100%, працюють буває і по 8 годин на день, створюючи розважальні передачі, які часом можуть позмагатися за якість із телебаченням. А це призводить до ще більшої популярності стрімера і на нього ще більше зважають розробники і спонсори, а також і на мову аудиторії, для якої він працює. Що, у свою чергу, показує необхідність локалізацій, а тому вони і з’являються.

Українським стрімерам (як і локалізаторам ігор) про нормальний заробіток, на жаль, поки переважно доводиться тільки мріяти. Однак є шанс виправити цю ситуацію — проголосувати за пропозицію додати українську локалізацію у Twitch за посиланням. На сайті можна віддати від 1 до 3 голосів (залежно від того, настільки важливою функцією це вважає споживач).

Теґи: ігри

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: