fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські юристи почали приймати Bitcoin в якості оплати за послуги

Ukraїnśki jurysty počaly pryjmaty Bitcoin v jakosti oplaty za poslugy
Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В 6 офісах фірми працює понад 120 осіб
Jurydyčna firma «Illjašev ta Partnery» zasnovana v 1997 roci i vhodyť do čysla najvidomišyh i najbiľš avtorytetnyh jurydyčnyh konsuľtantiv shidnojevropejśkogo regionu. V 6 ofisah firmy pracjuje ponad 120 osib
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Ілляшев і Партнери не бачать юридичних перешкод для прийому Bitcoin.  При цьому вони підтримують намір Ради з фінансової стабільності визначити правий статус криптовалюти в Україні.  Як пояснюють своє рішення у юрфірмі. Михайло Ілляшев, керуючий партнер юридичної фірми, стверджує, що криптовалюта вже грає важливу роль в міжнародному бізнесі і світовій економіці. І поки законодавчий орган не заборонить використання криптовалют, вони будуть працювати з ними. Ми повинні рахуватися з реаліями ділового світу. Цифрові валюти вже тут, і наші клієнти очікують від нас гнучкості при транзакціях. Будь-які спроби фіксальних органів підмінити собою Верховну Раду приречені на провал.. . . В Естонії, де юристи працюють з 2016 року, Bitcoin вже визнали віртуальною валютою та альтернативним платіжним засобом. Також нагадаємо, що у Києві почалося тестування криптоматів. 6 вже працюють в столиці, ще 2 на наступному тижні з’являться в Харкові.
Реклама 👇 Замовити

В «Ілляшев і Партнери» не бачать юридичних перешкод для прийому Bitcoin.  При цьому вони підтримують намір Ради з фінансової стабільності визначитиУкраїнські юристи почали приймати Bitcoin в якості оплати за послуги 1У вересні в Україні сподіваються врегулювати статус Bitcoin правий статус криптовалюти в Україні. 

Як пояснюють своє рішення у юрфірмі

Михайло Ілляшев, керуючий партнер юридичної фірми, стверджує, що криптовалюта вже грає важливу роль в міжнародному бізнесі і світовій економіці. І поки законодавчий орган не заборонить використання криптовалют, вони будуть працювати з ними.

Ми повинні рахуватися з реаліями ділового світу. Цифрові валюти вже тут, і наші клієнти очікують від нас гнучкості при транзакціях. Будь-які спроби фіксальних органів підмінити собою Верховну Раду приречені на провал.

В Естонії, де юристи працюють з 2016 року, Bitcoin вже визнали віртуальною валютою та альтернативним платіжним засобом. Також нагадаємо, що у Києві почалося тестування криптоматівУкраїнські юристи почали приймати Bitcoin в якості оплати за послуги 2У Києві тестують перші криптомати. 6 вже працюють в столиці, ще 2 на наступному тижні з’являться в Харкові.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: