fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google готує власну версію доповненої реальності для смартфонів

Google gotuje vlasnu versiju dopovnenoї reaľnosti dlja smartfoniv
Корпорація Google має намір запропонувати свою альтернативу розробкам для доповненої реальності на смартфонах та планшетах. Рішення вочевидь має конкурувати із ARKit від компанії Apple
Korporacija Google maje namir zaproponuvaty svoju aľternatyvu rozrobkam dlja dopovnenoї reaľnosti na smartfonah ta planšetah. Rišennja vočevyď maje konkuruvaty iz ARKit vid kompaniї Apple
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Доповнена мобільна реальність Google має три основні компоненти. Перший — відстеження руху, який оцінює розташування телефону на основі внутрішніх датчиків та відеоматеріалів. Другий — просторове рішення для навколишнього середовища, яке використовує камеру для виявлення плоских поверхонь. Третя складова — оціночний механізм, який допомагає віртуальним підказкам віддавати точні тіні для віртуальних обєктів. Компанія навіть надала американським журналістам із The Verge зразок найпростішої гри Oz із віртуальним лісом та ігровим оточенням, яке розгортається на поверхні офісного стола. Які можливості пропонують розробникам. Розробники Android можуть створювати додаткові додатки без ARCore, подібно до того, як розробники iOS можуть обійтися без ARKit. ARCore зосереджується на виявленні площин, а не людських тіл або особових рис, хоча символи в додатку Oz реагують, коли камера бачить обличчя. Але розробники обіцяють, що для базового відстеження AR компанія Google оптимізувала ефективність ARCore. Компанія також намагається спростити створення ARCore. Досвідчені розробники можуть використовувати Java / OpenGL, Unity і Unreal, а люди, які є новачками для 3D-дизайну, можуть експортувати обєкти ARCore з програми Google Paint Brush VR, а також блоки інструментів моделювання VR, які компанія Google запустила минулого місяця.
Реклама 👇 Замовити

Доповнена мобільна реальність Google має три основні компоненти. Перший — відстеження руху, який оцінює розташування телефону на основі внутрішніх датчиків та відеоматеріалів. Другий — просторове рішення для навколишнього середовища, яке використовує камеру для виявлення плоских поверхонь. Третя складова — оціночний механізм, який допомагає віртуальним підказкам віддавати точні тіні для віртуальних об’єктів. Компанія навіть надала американським журналістам із The Verge зразок найпростішої гри Oz із віртуальним лісом та ігровим оточенням, яке розгортається на поверхні офісного стола.

Які можливості пропонують розробникам

РозробникиGoogle готує власну версію доповненої реальності для смартфонів 1Google Developers Days пройде у Кракові Android можуть створювати додаткові додатки без ARCore, подібно до того, як розробники iOS можуть обійтися без ARKit. ARCore зосереджується на виявленні площин, а не людських тіл або особових рис, хоча символи в додатку Oz реагують, коли камера бачить обличчя. Але розробники обіцяють, що для базового відстеження AR компанія Google оптимізувала ефективність ARCore.

Компанія також намагається спростити створення ARCore. Досвідчені розробники можуть використовувати Java / OpenGL, Unity і Unreal, а люди, які є новачками для 3D-дизайну, можуть експортувати об’єкти ARCore з програми Google Paint Brush VR, а також блоки інструментів моделювання VR, які компанія Google запустила минулого місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: