Google готує власну версію доповненої реальності для смартфонів

Čytaty latynkoju
Google готує власну версію доповненої реальності для смартфонів

Доповнена мобільна реальність Google має три основні компоненти. Перший — відстеження руху, який оцінює розташування телефону на основі внутрішніх датчиків та відеоматеріалів. Другий — просторове рішення для навколишнього середовища, яке використовує камеру для виявлення плоских поверхонь. Третя складова — оціночний механізм, який допомагає віртуальним підказкам віддавати точні тіні для віртуальних об’єктів. Компанія навіть надала американським журналістам із The Verge зразок найпростішої гри Oz із віртуальним лісом та ігровим оточенням, яке розгортається на поверхні офісного стола.

Які можливості пропонують розробникам

РозробникиGoogle Developers Days пройде у Кракові Android можуть створювати додаткові додатки без ARCore, подібно до того, як розробники iOS можуть обійтися без ARKit. ARCore зосереджується на виявленні площин, а не людських тіл або особових рис, хоча символи в додатку Oz реагують, коли камера бачить обличчя. Але розробники обіцяють, що для базового відстеження AR компанія Google оптимізувала ефективність ARCore.

Компанія також намагається спростити створення ARCore. Досвідчені розробники можуть використовувати Java / OpenGL, Unity і Unreal, а люди, які є новачками для 3D-дизайну, можуть експортувати об’єкти ARCore з програми Google Paint Brush VR, а також блоки інструментів моделювання VR, які компанія Google запустила минулого місяця.