fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Портфель замовлень «Укроборонпрому» склав $2,3 млрд

Portfeľ zamovleń «Ukroboronpromu» sklav $2,3 mlrd
Державний концерн «Укроборонпром» прозвітував про показники підприємства станом на середину 2017 року. За інформацією підприємства, було відвантажено не експорт військової продукції на понад $1,8 млрд
Deržavnyj koncern «Ukroboronprom» prozvituvav pro pokaznyky pidpryjemstva stanom na seredynu 2017 roku. Za informacijeju pidpryjemstva, bulo vidvantaženo ne eksport vijśkovoї produkciї na ponad $1,8 mlrd
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про що звітують в Укроборонпромі. Експорт найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави став однією із ключових складових надходження валюти до українського бюджету. Такі результати діяльності Укроборонпрому містяться в щорічному звіті за результатами роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року. У концерні додають, що відновили роботу багатьох підприємств, просунули продукцію українського ОПК на нові ринки. Також вперше за роки незалежності держава почала направляти на експорт не надлишкове майно, а нову високотехнологічну продукцію. Як виглядає портфель замовлень та склад країн-замовниць. За даними звіту, портфель замовлень станом на 1 липня 2017 року склав $2,366 млрд. До числа партнерів Укроборонпрому увійшли 68 країн, до яких постачається продукція військового та подвійного призначення. Ще із 83 державами тривають перемовини. Детальна структура замовлень та типу експорту представлена на інфографіці. Раніше ми розповідали вам про те, що в Україні виробляють власний аналог джавелінів. Це — керовані комплекси Стугна та Скіф, яких іноді називають українськими джавелінами. Важлива відмінність — це вартість. Ракети для цих комплексів приблизно вчетверо дешевші за Джавеліни і виробляються в Україні. З травня 2015 року Стугна перебуває на озброєнні ЗСУ для використання в зоні АТО. Вони можуть вражати цілі на відстані до 5 км. Відмінність від Джавеліну — для наведення потрібен лазерний промінь. Також днями американська військова компанія Duke Robotics презентувала дрона, який може бути укомплектований керованою стрілецькою зброєю серійних зразків. Це дає змогу використовувати безпілотники для ведення прицільного вогню по малим мішеням в режимі реального бою та взаємодіяти з іншими дронами, оснащеними таким же озброєнням.
Реклама 👇 Замовити

Про що звітують в «Укроборонпромі»

Експорт найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави став однією із ключових складових надходження валюти до українського бюджету. Такі результати діяльності «Укроборонпрому» містяться в щорічному звіті за результатами роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

У концерні додають, що відновили роботу багатьох підприємств, просунули продукцію українського ОПК на нові ринки. Також вперше за роки незалежності держава почала направляти на експорт не «надлишкове майно», а нову високотехнологічну продукцію.

Як виглядає портфель замовлень та склад країн-замовниць

За даними звіту, портфель замовлень станом на 1 липня 2017 року склав $2,366 млрд. До числа партнерів «Укроборонпрому» увійшли 68 країн, до яких постачається продукція військового та подвійного призначення. Ще із 83 державами тривають перемовини. Детальна структура замовлень та типу експорту представлена на інфографіці.

УкроборонпромУкроборонпром

Раніше ми розповідали вам про те, що в Україні виробляютьПортфель замовлень «Укроборонпрому» склав $2,3 млрд 1Що таке «джавеліни» і чому про них так часто пишуть власний аналог «джавелінів». Це — керовані комплекси «Стугна» та «Скіф», яких іноді називають «українськими джавелінами». Важлива відмінність — це вартість. Ракети для цих комплексів приблизно вчетверо дешевші за «Джавеліни» і виробляються в Україні. З травня 2015 року «Стугна» перебуває на озброєнні ЗСУ для використання в зоні АТО. Вони можуть вражати цілі на відстані до 5 км. Відмінність від «Джавеліну» — для наведення потрібен лазерний промінь.

Також днями американська військова компанія Duke Robotics презентувалаПортфель замовлень «Укроборонпрому» склав $2,3 млрд 2Американська компанія представила дрона-стрільця для армій світу дрона, який може бути укомплектований керованою стрілецькою зброєю серійних зразків. Це дає змогу використовувати безпілотники для ведення прицільного вогню по малим мішеням в режимі реального бою та взаємодіяти з іншими дронами, оснащеними таким же озброєнням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: