Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tesla створила будинок із технологіями майбутнього

Tesla stvoryla budynok iz tehnologijamy majbutńogo

Компанія Ілона Маска представила рекламний проект Tesla tiny house — модель будинку, що демонструє всі передові житлові технології майбутнього. На даний момент будинок подорожує по Австралії, щоб жителі континенту більш детально ознайомилися з енергетичними рішеннями майбутнього
Kompanija Ilona Maska predstavyla reklamnyj proekt Tesla tiny house — modeľ budynku, ščo demonstruje vsi peredovi žytlovi tehnologiї majbutńogo. Na danyj moment budynok podorožuje po Avstraliї, ščob žyteli kontynentu biľš detaľno oznajomylysja z energetyčnymy rišennjamy majbutńogo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дана модель будинку є невеликим житлом, обладнаним усіма існуючими енергетичними нововведеннями Tesla. Компанія Ілона Маска позиціонує будинок, як рекламну вітрину і демонструє його разом з електромобілем Model X. Що є у будинку Tesla. Компанія вже не вперше використовує будинок як пересувну вітрину. Маск свого часу придумав замінити статичні автомобільні шоуруми пересувними вітринами. Таким чином вітрина з Tesla могла з’явитися в новому місті. Зараз компанія розширила цю модель на житлові приміщення. Маса будинку становить 2 тонни. На нього встановлені 6 сонячних панелей для накопичення енергії загальною потужністю 2 кВт. Також тут поставили домашню станцію швидкої зарядки електрокарів Powerwall. Сама будова зроблена з відновлюваної деревини без хімікатів. В будинку є необхідні стенди, що розповідають про енергетичні рішення компанії. Стоять конфігуратори, в яких можна підібрати систему для себе. До речі, Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla планує відключити зарядні станції Supercharger від центрального енергопостачання і перевести їх на генерування сонячної електроенергії. . Встановлювати сонячні батареї будуть залежно від розміру і автомобілепотоку станції. Повідомляється, що в деяких пунктах панелі будуть майже як футбольне поле.  
16.08.2017,13:57
0
Экономические известия

Дана модель будинку є невеликим житлом, обладнаним усіма існуючими енергетичними нововведеннями Tesla. Компанія Ілона Маска позиціонує будинок, як рекламну вітрину і демонструє його разом з електромобілем Model X.

Що є у будинку Tesla

Компанія вже не вперше використовує будинок як пересувну вітрину. Маск свого часу придумав замінити статичні автомобільні шоуруми пересувними вітринами. Таким чином вітрина з Tesla могла з’явитися в новому місті. Зараз компанія розширила цю модель на житлові приміщення. Маса будинку становить 2 тонни. На нього встановлені 6 сонячних панелей для накопичення енергії загальною потужністю 2 кВт. Також тут поставили домашню станцію швидкої зарядки електрокарів Powerwall. Сама будова зроблена з відновлюваної деревини без хімікатів. В будинку є необхідні стенди, що розповідають про енергетичні рішення компанії. Стоять конфігуратори, в яких можна підібрати систему для себе.

Tesla створила будинок із технологіями майбутнього 1

Tesla створила будинок із технологіями майбутнього 3

До речі, Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla планує відключити зарядні станції Supercharger від центрального енергопостачання і перевести їх на генерування сонячної електроенергії. . Встановлювати сонячні батареї будуть залежно від розміру і автомобілепотоку станції. Повідомляється, що в деяких пунктах панелі будуть майже як футбольне поле.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: