fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tesla створила будинок із технологіями майбутнього

Tesla stvoryla budynok iz tehnologijamy majbutńogo
Компанія Ілона Маска представила рекламний проект Tesla tiny house — модель будинку, що демонструє всі передові житлові технології майбутнього. На даний момент будинок подорожує по Австралії, щоб жителі континенту більш детально ознайомилися з енергетичними рішеннями майбутнього
Kompanija Ilona Maska predstavyla reklamnyj proekt Tesla tiny house — modeľ budynku, ščo demonstruje vsi peredovi žytlovi tehnologiї majbutńogo. Na danyj moment budynok podorožuje po Avstraliї, ščob žyteli kontynentu biľš detaľno oznajomylysja z energetyčnymy rišennjamy majbutńogo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дана модель будинку є невеликим житлом, обладнаним усіма існуючими енергетичними нововведеннями Tesla. Компанія Ілона Маска позиціонує будинок, як рекламну вітрину і демонструє його разом з електромобілем Model X. Що є у будинку Tesla. Компанія вже не вперше використовує будинок як пересувну вітрину. Маск свого часу придумав замінити статичні автомобільні шоуруми пересувними вітринами. Таким чином вітрина з Tesla могла з’явитися в новому місті. Зараз компанія розширила цю модель на житлові приміщення. Маса будинку становить 2 тонни. На нього встановлені 6 сонячних панелей для накопичення енергії загальною потужністю 2 кВт. Також тут поставили домашню станцію швидкої зарядки електрокарів Powerwall. Сама будова зроблена з відновлюваної деревини без хімікатів. В будинку є необхідні стенди, що розповідають про енергетичні рішення компанії. Стоять конфігуратори, в яких можна підібрати систему для себе. До речі, Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla планує відключити зарядні станції Supercharger від центрального енергопостачання і перевести їх на генерування сонячної електроенергії. . Встановлювати сонячні батареї будуть залежно від розміру і автомобілепотоку станції. Повідомляється, що в деяких пунктах панелі будуть майже як футбольне поле.  
16.08.2017,13:57
0
Экономические известия
Реклама 👇 Замовити

Дана модель будинку є невеликим житлом, обладнаним усіма існуючими енергетичними нововведеннями Tesla. Компанія Ілона Маска позиціонує будинок, як рекламну вітрину і демонструє його разом з електромобілем Model X.

Що є у будинку Tesla

Компанія вже не вперше використовує будинок як пересувну вітрину. Маск свого часу придумав замінити статичні автомобільні шоуруми пересувними вітринами. Таким чином вітрина з Tesla могла з’явитися в новому місті. Зараз компанія розширила цю модель на житлові приміщення. Маса будинку становить 2 тонни. На нього встановлені 6 сонячних панелей для накопичення енергії загальною потужністю 2 кВт. Також тут поставили домашню станцію швидкої зарядки електрокарів Powerwall. Сама будова зроблена з відновлюваної деревини без хімікатів. В будинку є необхідні стенди, що розповідають про енергетичні рішення компанії. Стоять конфігуратори, в яких можна підібрати систему для себе.

Tesla створила будинок із технологіями майбутнього 1Tesla створила будинок із технологіями майбутнього 2

До речі, Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla планує відключитиTesla створила будинок із технологіями майбутнього 3Tesla переведе станції Supercharger на «сонце» зарядні станції Supercharger від центрального енергопостачання і перевести їх на генерування сонячної електроенергії. . Встановлювати сонячні батареї будуть залежно від розміру і автомобілепотоку станції. Повідомляється, що в деяких пунктах панелі будуть майже як футбольне поле.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: