Tesla створила будинок із технологіями майбутнього

Čytaty latynkoju
Tesla створила будинок із технологіями майбутнього

Дана модель будинку є невеликим житлом, обладнаним усіма існуючими енергетичними нововведеннями Tesla. Компанія Ілона Маска позиціонує будинок, як рекламну вітрину і демонструє його разом з електромобілем Model X.

Що є у будинку Tesla

Компанія вже не вперше використовує будинок як пересувну вітрину. Маск свого часу придумав замінити статичні автомобільні шоуруми пересувними вітринами. Таким чином вітрина з Tesla могла з’явитися в новому місті. Зараз компанія розширила цю модель на житлові приміщення. Маса будинку становить 2 тонни. На нього встановлені 6 сонячних панелей для накопичення енергії загальною потужністю 2 кВт. Також тут поставили домашню станцію швидкої зарядки електрокарів Powerwall. Сама будова зроблена з відновлюваної деревини без хімікатів. В будинку є необхідні стенди, що розповідають про енергетичні рішення компанії. Стоять конфігуратори, в яких можна підібрати систему для себе.

До речі, Ілон Маск повідомив, що компанія Tesla планує відключитиTesla переведе станції Supercharger на «сонце» зарядні станції Supercharger від центрального енергопостачання і перевести їх на генерування сонячної електроенергії. . Встановлювати сонячні батареї будуть залежно від розміру і автомобілепотоку станції. Повідомляється, що в деяких пунктах панелі будуть майже як футбольне поле.