Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська компанія придбала фінський набір додатків для macOS

Ukraїnśka kompanija prydbala finśkyj nabir dodatkiv dlja macOS

Згідно із умовами угоди, українська компанія MacPaw продовжить підтримку додатку The Unarchiver та низки інших розробок від фінського стартапу — серед нових завдань очікується локалізація додатковими мовами та регулярні оновлення. Один із найпопулярніших архіваторів для користувачів Mac залишиться безкоштовним
Zgidno iz umovamy ugody, ukraїnśka kompanija MacPaw prodovžyť pidtrymku dodatku The Unarchiver ta nyzky inšyh rozrobok vid finśkogo startapu — sered novyh zavdań očikujeťsja lokalizacija dodatkovymy movamy ta reguljarni onovlennja. Odyn iz najpopuljarnišyh arhivatoriv dlja korystuvačiv Mac zalyšyťsja bezkoštovnym
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська компанія-розробник програм для macOS (включно із бандл-платформою Setapp) MacPaw придбала фінський The Unarchiver. Подробиці угоди не розголошуються. Що варто знати про фінського розробника. Дег Егрен, розробник The Unarchiver, представив першу версію свого ПЗ 10 років тому — і тепер каже, що має менше часу та можливостей підтримувати свій проект, тож погодився піти на продаж набору програм і передачу їх тим, хто зможе належним чином подбати про збереження якості та частоти оновлень програмного забезпечення. Зі свого боку угоди високо оцінив очільнк MacPaw Олександр Косован, який заявив, що це — честь продовжити підтримку такого продукту для користувачів. Раніше ми повідомляли про угоду київської компанії із британцями — подробиці тоді теж не було розкрито.

Українська компанія-розробник програм для macOS (включно із бандл-платформою SetappMacPaw придбала фінський The Unarchiver. Подробиці угоди не розголошуються.

Що варто знати про фінського розробника

Дег Егрен, розробник The Unarchiver, представив першу версію свого ПЗ 10 років тому — і тепер каже, що має менше часу та можливостей підтримувати свій проект, тож погодився піти на продаж набору програм і передачу їх тим, хто зможе належним чином подбати про збереження якості та частоти оновлень програмного забезпечення. Зі свого боку угоди високо оцінив очільнк MacPaw Олександр Косован, який заявив, що це — «честь продовжити підтримку такого продукту для користувачів». Раніше ми повідомляли про угоду київської компанії із британцями — подробиці тоді теж не було розкрито.

Джерело: Tech.eu

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: