fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська компанія MacPaw придбала фінський набір додатків

Ukraїnśka kompanija MacPaw prydbala finśkyj nabir dodatkiv
Згідно із умовами угоди, українська компанія MacPaw продовжить підтримку додатку The Unarchiver та низки інших розробок від фінського стартапу — серед нових завдань очікується локалізація додатковими мовами та регулярні оновлення. Один із найпопулярніших архіваторів для користувачів Mac залишиться безкоштовним
Zgidno iz umovamy ugody, ukraїnśka kompanija MacPaw prodovžyť pidtrymku dodatku The Unarchiver ta nyzky inšyh rozrobok vid finśkogo startapu — sered novyh zavdań očikujeťsja lokalizacija dodatkovymy movamy ta reguljarni onovlennja. Odyn iz najpopuljarnišyh arhivatoriv dlja korystuvačiv Mac zalyšyťsja bezkoštovnym
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська компанія-розробник програм для macOS (включно із бандл-платформою Setapp) MacPaw придбала фінський The Unarchiver. Подробиці угоди не розголошуються. Що варто знати про фінського розробника та його угоду із MacPaw. Дег Егрен, розробник The Unarchiver, представив першу версію свого ПЗ 10 років тому — і тепер каже, що має менше часу та можливостей підтримувати свій проект, тож погодився піти на продаж набору програм і передачу їх тим, хто зможе належним чином подбати про збереження якості та частоти оновлень програмного забезпечення. Зі свого боку угоди високо оцінив очільнк украхнськох компанії Олександр Косован, який заявив, що це — честь продовжити підтримку такого продукту для користувачів. Раніше ми повідомляли про угоду київської компанії із британцями — подробиці тоді теж не було розкрито.
Реклама 👇 Замовити

Українська компанія-розробник програм для macOS (включно із бандл-платформою SetappУкраїнська компанія MacPaw придбала фінський набір додатків 1Ярослав Степаненко, Setapp: «Ми завжди забезпечуємо обіцяне») MacPaw придбала фінський The Unarchiver. Подробиці угоди не розголошуються.

Що варто знати про фінського розробника та його угоду із MacPaw

Дег Егрен, розробник The Unarchiver, представив першу версію свого ПЗ 10 років тому — і тепер каже, що має менше часу та можливостей підтримувати свій проект, тож погодився піти на продаж набору програм і передачу їх тим, хто зможе належним чином подбати про збереження якості та частоти оновлень програмного забезпечення. Зі свого боку угоди високо оцінив очільнк украхнськох компанії Олександр Косован, який заявив, що це — «честь продовжити підтримку такого продукту для користувачів». Раніше ми повідомляли про угодуУкраїнська компанія MacPaw придбала фінський набір додатків 2Українська платформа додатків уклала угоду із британцями київської компанії із британцями — подробиці тоді теж не було розкрито.

Теґи: угоди
Джерело: Tech.eu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: