fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська платформа додатків уклала угоду із британцями

Ukraїnśka platforma dodatkiv uklala ugodu iz brytancjamy
Британці із компанії Paddle оголосили про злиття із українським сервісом DevMate — ця платформа поширює додатки для macOS і належить українській компанії MacPaw
Brytanci iz kompaniї Paddle ogolosyly pro zlyttja iz ukraїnśkym servisom DevMate — cja platforma pošyrjuje dodatky dlja macOS i naležyť ukraїnśkij kompaniї MacPaw
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сума та умови угоди не розголошують. Однак зазначається, що Paddle буде використовувати потужності та можливості DevMate для розширення бізнес-можливостей щодо дистрибуції додатків для пристроїв Apple. Що варто знати про платформу додатків DevMate. DevMate було від початку створено як in-house платформу компанією MacPaw для дистрибуції, аналізу та покращення взаємодії із власними додатками. А згодом — для підтримки програмного забезпечення від сторонніх розробників. Перспективи від партнерства. Укладання угоди із Paddle, за словами представників компанії, надає нові можливості щодо створення додатків, ліцензування та продажу онлайн нових програмних продуктів для обох компаній: Paddle — найбільш інноваційне рішення для електронної комерції в сфері бізнесу, пов’язаного із програмним забезпеченням, тому від цієї угоди виграють безперечно обидві сторони. Ми раді поєднати свої зусилля із командою Paddle. Олександр Косован. CEO DevMate. У майбутньому партнери мають намір запропонувати розробникам ПЗ комплексну платформу для створення, релізу та продажів програм на різноманітних платформах та пристроях.
Реклама 👇 Замовити

Сума та умови угоди не розголошують. Однак зазначається, що Paddle буде використовувати потужності та можливості DevMate для розширення бізнес-можливостей щодо дистрибуції додатків для пристроїв Apple.

Що варто знати про платформу додатків DevMate

DevMate було від початку створено як in-house платформу компанією MacPaw для дистрибуції, аналізу та покращення взаємодії із власними додатками. А згодом — для підтримки програмного забезпечення від сторонніх розробників.

Перспективи від партнерства

Укладання угоди із Paddle, за словами представників компанії, надає нові можливості щодо створення додатків, ліцензування та продажу онлайн нових програмних продуктів для обох компаній:

Paddle — найбільш інноваційне рішення для електронної комерції в сфері бізнесу, пов’язаного із програмним забезпеченням, тому від цієї угоди виграють безперечно обидві сторони. Ми раді поєднати свої зусилля із командою Paddle

Олександр Косован, CEO DevMate

У майбутньому партнери мають намір запропонувати розробникам ПЗ комплексну платформу для створення, релізу та продажів програм на різноманітних платформах та пристроях.

Джерело: Paddle

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: