fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові шукають інвестора для реконструкції депо

U Lvovi šukajuť investora dlja rekonstrukciї depo
Львівська міська рада оголосила конкурс з вибору інвестора для реалізації проекту «Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору»
Lvivśka miśka rada ogolosyla konkurs z vyboru investora dlja realizaciї proektu «Rekonstrukcija tramvajnogo depo z metoju stvorennja innovacijno-kreatyvnogo prostoru»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект передбачає реконструкцію будівель трамвайного депо по вулиці Вітовського, 57 та вулиці Тимошенків, 4, орієнтовна площа яких – 5371,22 м². Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо об’єкта інвестування визначатимуться інвестором. Умови конкурсу щодо депо. Інвестор має провести ремонт фасаду будівлі А-3 на вулиці Вітовського, 57, яка є у користуванні ЛКП Львівелектротранс. Після закінчення робіт об’єкт віддадуть в оренду інвесторові на 50 років за фіксовану орендну плату. Подавати заявки можна в управління інвестицій та проектів на пл. Ринок, 1/317 до 18:00 28 серпня 2017 року. Окрім заявки, необхідно сплатити реєстраційний внесок у розмірі 12 тис. грн. Переможець конкурсу фінансує усі витрати на реконструкцію, реставрацію, введення в експлуатацію, благоустрій інноваційного комплексу, виготовлення технічної документації впродовж 4 років з дати отримання всіх дозвільних документів. Контактна інформація. Зацікавлені претенденти на участь у конкурсі можуть контактувати з начальницею управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Ольгою Сивак: пл. Ринок, 1; тел.: +38 032 254 60 06; e-mail – [email protected] Конкурсні пропозиції розкриють 29 серпня об 11:00 в управлінні інвестицій та проектів.
Реклама 👇 Замовити

Проект передбачає реконструкцію будівель трамвайного депо по вулиці Вітовського, 57 та вулиці Тимошенків, 4, орієнтовна площа яких – 5371,22 м². Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо об’єкта інвестування визначатимуться інвестором.

Умови конкурсу щодо депо

Інвестор має провести ремонт фасаду будівлі А-3 на вулиці Вітовського, 57, яка є у користуванні ЛКП «Львівелектротранс». Після закінчення робіт об’єкт віддадуть в оренду інвесторові на 50 років за фіксовану орендну плату. Подавати заявки можна в управління інвестицій та проектів на пл. Ринок, 1/317 до 18:00 28 серпня 2017 року. Окрім заявки, необхідно сплатити реєстраційний внесок у розмірі 12 тис. грн.

Переможець конкурсу фінансує усі витрати на реконструкцію, реставрацію, введення в експлуатацію, благоустрій інноваційного комплексу, виготовлення технічної документації впродовж 4 років з дати отримання всіх дозвільних документів.

Контактна інформація

Зацікавлені претенденти на участь у конкурсі можуть контактувати з начальницею управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Ольгою Сивак: пл. Ринок, 1; тел.: +38 032 254 60 06; e-mail – [email protected]. Конкурсні пропозиції розкриють 29 серпня об 11:00 в управлінні інвестицій та проектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: