У Львові шукають інвестора для реконструкції депо

Čytaty latynkoju
У Львові шукають інвестора для реконструкції депо

Проект передбачає реконструкцію будівель трамвайного депо по вулиці Вітовського, 57 та вулиці Тимошенків, 4, орієнтовна площа яких – 5371,22 м². Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо об’єкта інвестування визначатимуться інвестором.

Умови конкурсу щодо депо

Інвестор має провести ремонт фасаду будівлі А-3 на вулиці Вітовського, 57, яка є у користуванні ЛКП «Львівелектротранс». Після закінчення робіт об’єкт віддадуть в оренду інвесторові на 50 років за фіксовану орендну плату. Подавати заявки можна в управління інвестицій та проектів на пл. Ринок, 1/317 до 18:00 28 серпня 2017 року. Окрім заявки, необхідно сплатити реєстраційний внесок у розмірі 12 тис. грн.

Переможець конкурсу фінансує усі витрати на реконструкцію, реставрацію, введення в експлуатацію, благоустрій інноваційного комплексу, виготовлення технічної документації впродовж 4 років з дати отримання всіх дозвільних документів.

Контактна інформація

Зацікавлені претенденти на участь у конкурсі можуть контактувати з начальницею управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Ольгою Сивак: пл. Ринок, 1; тел.: +38 032 254 60 06; e-mail – [email protected]. Конкурсні пропозиції розкриють 29 серпня об 11:00 в управлінні інвестицій та проектів.