fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Alibaba запускає офлайн-супермаркети в мегаполісах

Alibaba zapuskaje oflajn-supermarkety v megapolisah
Найбільший китайський рітейлер виходить на ринок офлайн-торгівлі — вочевидь Alibaba намагається таким чином наздогнати кроки Amazon, яка вже купила найбільшого офлайн-рітейлера продуктів у США
Najbiľšyj kytajśkyj ritejler vyhodyť na rynok oflajn-torgivli — vočevyď Alibaba namagajeťsja takym čynom nazdognaty kroky Amazon, jaka vže kupyla najbiľšogo oflajn-ritejlera produktiv u SŠA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Alibaba планує поєднати онлайн- та офлайн-шопінґ із запуском 3 нових супермаркетів у Пекіні та Шанхаї в рамках ініціативи із оновлення своєї рітейл-стратегії. Що це будуть за супермаркети. В цих аутлетах, які називаються Hema, споживачі зможуть не лише робити покупки, але й замовити доставку продуктів харчування із оплатою їх через мобільні телефони за допомогою системи Alipay. Кожен товар на полицях матиме штрих-код, який можна відсканувати — та побачити всю ціну та інформацію про продукт. Передісторія торгівельної мережі. Магазини Hema вперше відчинили свої двері для покупців у 2015 році. Від початку вони позиціонувалися як відповідь традиційним супермаркетам. Зараз у Китаї 13 таких магазинів, — вони розташовані у Шанхаї, Пекіні та Нінбо. Крок Alibaba може стати успішним виходом для азійської офлайн-торгівлі, бо компанія має власний сервіс аналізу великих даних та інструменти персоналізованих рекомендацій. Раніше стало відомо про намір Amazon вийти в сегмент продажу не просто товарів офлайн, а випуску власного вина.
Реклама 👇 Замовити

Alibaba планує поєднати онлайн- та офлайн-шопінґ із запуском 3 нових супермаркетів у Пекіні та Шанхаї в рамках ініціативи із оновлення своєї рітейл-стратегії.

Що це будуть за супермаркети

В цих аутлетах, які називаються Hema, споживачі зможуть не лише робити покупки, але й замовити доставку продуктів харчування із оплатою їх через мобільні телефони за допомогою системи Alipay. Кожен товар на полицях матиме штрих-код, який можна відсканувати — та побачити всю ціну та інформацію про продукт.

Передісторія торгівельної мережі

Магазини Hema вперше відчинили свої двері для покупців у 2015 році. Від початку вони позиціонувалися як відповідь традиційним супермаркетам. Зараз у Китаї 13 таких магазинів, — вони розташовані у Шанхаї, Пекіні та Нінбо.

Крок Alibaba може стати успішним виходом для азійської офлайн-торгівлі, бо компанія має власний сервіс аналізу великих даних та інструменти персоналізованих рекомендацій. Раніше стало відомо про намір Amazon Alibaba запускає офлайн-супермаркети в мегаполісах 1Amazon почала продавати власне виновийти в сегмент продажу не просто товарів офлайн, а випуску власного вина.

Теґи: торгівля
Джерело: CNBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: