Alibaba запускає офлайн-супермаркети в мегаполісах

Čytaty latynkoju
Alibaba запускає офлайн-супермаркети в мегаполісах

Alibaba планує поєднати онлайн- та офлайн-шопінґ із запуском 3 нових супермаркетів у Пекіні та Шанхаї в рамках ініціативи із оновлення своєї рітейл-стратегії.

Що це будуть за супермаркети

В цих аутлетах, які називаються Hema, споживачі зможуть не лише робити покупки, але й замовити доставку продуктів харчування із оплатою їх через мобільні телефони за допомогою системи Alipay. Кожен товар на полицях матиме штрих-код, який можна відсканувати — та побачити всю ціну та інформацію про продукт.

Передісторія торгівельної мережі

Магазини Hema вперше відчинили свої двері для покупців у 2015 році. Від початку вони позиціонувалися як відповідь традиційним супермаркетам. Зараз у Китаї 13 таких магазинів, — вони розташовані у Шанхаї, Пекіні та Нінбо.

Крок Alibaba може стати успішним виходом для азійської офлайн-торгівлі, бо компанія має власний сервіс аналізу великих даних та інструменти персоналізованих рекомендацій. Раніше стало відомо про намір Amazon Amazon почала продавати власне виновийти в сегмент продажу не просто товарів офлайн, а випуску власного вина.