fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці отримали ґрант Google на документальний VR-додаток

Ukraїnci otrymaly ğrant Google na dokumentaľnyj VR-dodatok
Команда New Cave Media отримала ґрант в рамках ініціативи «Journalism 360 challenge» — ґрантодавцями виступають Google News Lab, Knight Foundation та Online News Association. За отримані кошти буде створено додаток віртуальної реальності для документальної журналістики
Komanda New Cave Media otrymala ğrant v ramkah iniciatyvy «Journalism 360 challenge» — ğrantodavcjamy vystupajuť Google News Lab, Knight Foundation ta Online News Association. Za otrymani košty bude stvoreno dodatok virtuaľnoї reaľnosti dlja dokumentaľnoї žurnalistyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В рамках отриманої ґрантової підтримки команда досліджуватиме використання технології фотограметрії для журналістських проектів. Кінцевим результатом стане створення VR-додатку під назвою Aftermath VR. Підтримку надає корпорація Google. Що можна буде побачити із новим додатком. За допомогою нового інструменту віртуальної реальності глядачі зможуть пройтися місцями, в яких відбулися трагічні події, — такі як військові злочини або природні катаклізми, — і дізнатися більше про те, що сталося, за допомогою розповідей очевидців, журналістів, а також документальних світлин та відео. Автори проекту кажуть, що такий стартап не лише допоможе історикам чи документалістам. Він також сприятиме інтерактивному вивченню історії. Як в компанії прокоментували перемогу в конкурсі. Інноваційний та імерсивний сторітелінґ ставить перед журналістами з усього світу численну кількість викликів, і є дуже обнадійливим те, що наміри долати такі виклики підтримуються такими чудовими ініціативами. Ми із захопленням долучаємося до глобальної спільноти імерсивних журналістів, що розповідають важливі історії з усієї планети, — зазначили представники команди. Раніше ми розповідали вам про те, як технології віртуальної реальності будуть використовуватися для розваг та навчання дітей. Наразі представники корпорації Samsung офіційно не прокоментували інформацію про нововведення щодо свого ігрового шолому. За попередньою версією, компанія Samsung дозволить батькам відслідковувати контент і встановлювати часові рамки використання шолому. Передбачається, що нововведення буде запущено під час презентації смартфонів Galaxy Note 8 або the Galaxy S9.
Реклама 👇 Замовити

В рамках отриманої ґрантової підтримки команда досліджуватиме використання технології фотограметрії для журналістських проектів. Кінцевим результатом стане створення VR-додатку під назвою Aftermath VR. Підтримку надає корпорація Google.

Що можна буде побачити із новим додатком

За допомогою нового інструменту віртуальної реальності глядачі зможуть пройтися місцями, в яких відбулися трагічні події, — такі як військові злочини або природні катаклізми, — і дізнатися більше про те, що сталося, за допомогою розповідей очевидців, журналістів, а також документальних світлин та відео. Автори проекту кажуть, що такий стартап не лише допоможе історикам чи документалістам. Він також сприятиме інтерактивному вивченню історії.

Як в компанії прокоментували перемогу в конкурсі

«Інноваційний та імерсивний сторітелінґ ставить перед журналістами з усього світу численну кількість викликів, і є дуже обнадійливим те, що наміри долати такі виклики підтримуються такими чудовими ініціативами. Ми із захопленням долучаємося до глобальної спільноти імерсивних журналістів, що розповідають важливі історії з усієї планети», — зазначили представники команди.

Раніше ми розповідали вам про те, як технології віртуальної реальності будуть використовуватисяУкраїнці отримали ґрант Google на документальний VR-додаток 1Для шолома Gear VR розроблять дитячий режим для розваг та навчання дітей. Наразі представники корпорації Samsung офіційно не прокоментували інформацію про нововведення щодо свого ігрового шолому. За попередньою версією, компанія Samsung дозволить батькам відслідковувати контент і встановлювати часові рамки використання шолому. Передбачається, що нововведення буде запущено під час презентації смартфонів Galaxy Note 8 або the Galaxy S9.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: