Українці отримали ґрант Google на документальний VR-додаток

Ukraїnci otrymaly ğrant Google na dokumentaľnyj VR-dodatok

Команда New Cave Media отримала ґрант в рамках ініціативи «Journalism 360 challenge» — ґрантодавцями виступають Google News Lab, Knight Foundation та Online News Association. За отримані кошти буде створено додаток віртуальної реальності для документальної журналістики

Komanda New Cave Media otrymala ğrant v ramkah iniciatyvy «Journalism 360 challenge» — ğrantodavcjamy vystupajuť Google News Lab, Knight Foundation ta Online News Association. Za otrymani košty bude stvoreno dodatok virtuaľnoї reaľnosti dlja dokumentaľnoї žurnalistyky

В рамках отриманої ґрантової підтримки команда досліджуватиме використання технології фотограметрії для журналістських проектів. Кінцевим результатом стане створення VR-додатку під назвою Aftermath VR.

Що можна буде побачити із новим додатком

За допомогою нового інструменту віртуальної реальності глядачі зможуть пройтися місцями, в яких відбулися трагічні події, — такі як військові злочини або природні катаклізми, — і дізнатися більше про те, що сталося, за допомогою розповідей очевидців, журналістів, а також документальних світлин та відео.

Як в компанії прокоментували перемогу в конкурсі

«Інноваційний та імерсивний сторітелінґ ставить перед журналістами з усього світу численну кількість викликів, і є дуже обнадійливим те, що наміри долати такі виклики підтримуються такими чудовими ініціативами. Ми із захопленням долучаємося до глобальної спільноти імерсивних журналістів, що розповідають важливі історії з усієї планети», — зазначили представники команди.

Раніше ми розповідали вам про те, як технології віртуальної реальності будуть використовуватися для розваг та навчання дітей.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: