fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Великобританії вулиця генерує електроенергію від кроків

U Velykobrytaniї vulycja generuje elektroenergiju vid krokiv
Нещодавно одна із лондонських вулиць перетворилася на джерело електроенергії завдяки стартапові Pavegen. Бьорд-Стріт в центрі лондонського Вест-Енду стала місцем де від кроків пішоходів генерується електрика, яку можна використовувати на благо міста
Neščodavno odna iz londonśkyh vulyć peretvorylasja na džerelo elektroenergiї zavdjaky startapovi Pavegen. Bord-Strit v centri londonśkogo Vest-Endu stala miscem de vid krokiv pišohodiv generujeťsja elektryka, jaku možna vykorystovuvaty na blago mista
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Особливість оновленої лондонської вулиці — у спеціальному покритті тротуару, яке здатне генерувати електричну енергію під час ходіння його поверхнею звичайних перехожих. Виробництво електроенергії відбувається внаслідок взаємодії поверхні із перепадами навантаження на неї. Електромагнітна індукція, яка виникає внаслідок цього, може використовуватися як джерело для живлення — зокрема, для освітлення вулиці в темний час доби. На часі дізнатися більше про те, як прац/є така вулиця. Як це працює. Смарт-хідник також використовуватиме спеціальні передатчики із технологією Bluetooth для взаємодії із спеціальними брендованими додатками. Наступним кроком може очистка повітря на вулицях, як це пропонує робити за допомогою своїх смарт-лавок стартап Airlabs, який вже представив свою розробку під назвою ClearAir. Застосовувати подібну технологію отримання електроенергії від перехожих можна фактично у будь-якому місті світу. Наступний крок — мікроелектростанції, що функціонують, як ця вулиця. Технологія, аналогічна смарт-тротуарові від Pavegen, може лягти в основу створення мікроелектростанцій, які можуть генерувати електрику там і в тих обсягах, де це потрібно в конкретний момент — окремі проекти можуть використовувати для цього навіть тепло людського тіла. Дослідники Georgia Institute of Technology навіть розробили спеціальну тканину, яка може виробляти електрику і від руху людського тіла, і від сонячного світла. Як влаштовано смарт-тротуар. .
Реклама 👇 Замовити

Особливість оновленої лондонської вулиці — у спеціальному покритті тротуару, яке здатне генерувати електричну енергію під час ходіння його поверхнею звичайних перехожих. Виробництво електроенергії відбувається внаслідок взаємодії поверхні із перепадами навантаження на неї. Електромагнітна індукція, яка виникає внаслідок цього, може використовуватися як джерело для живлення — зокрема, для освітлення вулиці в темний час доби. На часі дізнатися більше про те, як прац/є така вулиця.

Як це працює

Смарт-хідник також використовуватиме спеціальні передатчики із технологією Bluetooth для взаємодії із спеціальними брендованими додатками. Наступним кроком може очистка повітря на вулицях, як це пропонує робити за допомогою своїх смарт-лавок стартап Airlabs, який вже представив свою розробку під назвою ClearAir. Застосовувати подібну технологію отримання електроенергії від перехожих можна фактично у будь-якому місті світу.

Наступний крок — мікроелектростанції, що функціонують, як ця вулиця

Технологія, аналогічна смарт-тротуарові від Pavegen, може лягти в основу створення мікроелектростанцій, які можуть генерувати електрику там і в тих обсягах, де це потрібно в конкретний момент — окремі проекти можуть використовувати для цього навіть тепло людського тіла. Дослідники Georgia Institute of Technology навіть розробили спеціальну тканину, яка може виробляти електрику і від руху людського тіла, і від сонячного світла.

У Великобританії вулиця генерує електроенергію від кроків 1
Як влаштовано смарт-тротуар

Джерело: Futurism.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: