fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

4G принесе Україні мільярдні прибутки від ліцензій

4G prynese Ukraїni miľjardni prybutky vid licenzij
Нещодавно були прийняті для громадського обговорення ціни на частоти під 4G. Запропоновано, що 1 МГц у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн. В уряді вже запланували мільярдні тендери на 4G-зв’язок
Neščodavno buly pryjnjati dlja gromadśkogo obgovorennja ciny na častoty pid 4G. Zaproponovano, ščo 1 MGc u diapazoni 2,6 GGc dlja odnogo regionu bude koštuvaty trohy biľše 1 mln grn. V urjadi vže zaplanuvaly miľjardni tendery na 4G-zv’jazok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Право першого викупу на деяких діапазонах будуть надані чинним операторам, які хочуть розвивати 4G. Про це під час засідання уряду заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері звязку та інформатизації Олександр Животовський. Що відомо про ліцензування 4G. Очільник НКРЗІ Олександр Животовський зазначив, що ліцензії на впровадження нової технології мають видаватися за обґрунтованою ціною. Єдиний спосіб обґрунтувати ціну — через провести відкритий тендер. Ми очікуємо подальші інвестиції в Україну і розвиток інфраструктури. Бюджет має отримати визначні суми, і початкова вартість ліцензії на продаж — 6,3 млрд грн.. . . Він додав, що наразі наявні проблеми в радіочастотному ресурсі: це фрагментація та концентрація. Крім того, немає вільного радіочастотного ресурсу, який розподілений між різними операторами. Нагадаємо, що впровадження стандарту LTE Advanced можуть розпочати з 1 січня 2018.
Реклама 👇 Замовити

Право першого викупу на деяких діапазонах будуть надані чинним операторам, які хочуть розвивати 4G. Про це під час засідання уряду заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський.

Що відомо про ліцензування 4G

Очільник НКРЗІ Олександр Животовський зазначив, що ліцензії на впровадження нової технології мають видаватися за обґрунтованою ціною.

Єдиний спосіб обґрунтувати ціну — через провести відкритий тендер. Ми очікуємо подальші інвестиції в Україну і розвиток інфраструктури. Бюджет має отримати визначні суми, і початкова вартість ліцензії на продаж — 6,3 млрд грн.

Він додав, що наразі наявні проблеми в радіочастотному ресурсі: це фрагментація та концентрація. Крім того, немає вільного радіочастотного ресурсу, який розподілений між різними операторами.

Нагадаємо, що впровадження стандарту LTE Advanced можуть розпочати з 1 січня 2018.

Джерело: Depo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: