fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні оголосили ціни на ліцензії 4G

V Ukraїni ogolosyly ciny na licenziї 4G
Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла за основу проект змін до постанови уряду, що дозволить регулятору виставити на тендер частоти в діапазоні 2,6 ГГц під 4G
Nacionaľna komisija z pytań reguljuvannja zv’jazku ta informatyzaciї (NKRZI) pryjnjala za osnovu proekt zmin do postanovy urjadu, ščo dozvolyť reguljatoru vystavyty na tender častoty v diapazoni 2,6 GGc pid 4G
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Прийняті для громадського обговорення ціни на частоти під 4G та порядок компенсації для діючих користувачів радіочастот. Про це повідомив глава НКРЗІ Олександр Животовський. Що відомо про впровадження 4G. Запропоновано, що частота у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн за 1 МГц. Ліцензії видаватимуться на 15 років. До 30 грудня комісія буде приймати зауваження і пропозиції до цього проекту. Одна загальнонаціональна ліцензія у 25 областях на 20 МГц буде коштувати оператору приблизно 500 млн грн. Впровадження стандарту LTE Advanced можуть розпочати з 1 січня 2018. Як щодо 5G?. Нещодавно ми писали про те, що Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури для зв’язку четвертого покоління та 5G в Україні. Заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що в Україні замість четвертого покоління телеком-звязку відразу може бути запущено 5G. На його думку, може скластися така ситуація, що ліцензування технологій четвертого покоління вже не матиме сенсу.
Реклама 👇 Замовити

Прийняті для громадського обговорення ціни на частоти під 4GВ Україні оголосили ціни на ліцензії 4G 1В Україні відкрили шлях до запуску 4G та порядок компенсації для діючих користувачів радіочастот. Про це повідомив глава НКРЗІ Олександр Животовський.

Що відомо про впровадження 4G

Запропоновано, що частота у діапазоні 2,6 ГГц для одного регіону буде коштувати трохи більше 1 млн грн за 1 МГц. Ліцензії видаватимуться на 15 років. До 30 грудня комісія буде приймати зауваження і пропозиції до цього проекту. Одна загальнонаціональна ліцензія у 25 областях на 20 МГц буде коштувати оператору приблизно 500 млн грн. Впровадження стандарту LTE Advanced можуть розпочати з 1 січня 2018.

Як щодо 5G?

Нещодавно ми писали про те, що Корея планує інвестуватиВ Україні оголосили ціни на ліцензії 4G 2Південна Корея інвестуватиме в український 4G- та 5G-зв’язок у розвиток цифрової інфраструктури для зв’язку четвертого покоління та 5G в Україні. Заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що в Україні замість четвертого покоління телеком-зв’язку відразу може бути запущено 5G. На його думку, може скластися така ситуація, що ліцензування технологій четвертого покоління вже не матиме сенсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: