fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створють хедж-фонд розміром у $200 млн

V Ukraїni stvorjuť hedž-fond rozmirom u $200 mln
Для інвесторів це — нішевий продукт: по-перше, це інвестиції в Україну, по-друге, в стресові активи. Мінімальний вхід інвесторів до фонду — $1 млн, максимальний — $200 млн
Dlja investoriv ce — niševyj produkt: po-perše, ce investyciї v Ukraїnu, po-druge, v stresovi aktyvy. Minimaľnyj vhid investoriv do fondu — $1 mln, maksymaľnyj — $200 mln
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Поява нового хедж-фонду на українському ринку повязана із прагненнями залучити нові категорії інвесторів до державних та недержавних ризикових активів. За словами керуючого директора компанії Інвестиційний Капітал Україна (ICU) Макара Пасенюка, фонд створений у травні 2017 року на 7 років і зареєстрований на Кайманових островах. На часі дізнатися більше про новий фонд та основні напрямки його роботи в Україні. Що означає стресові активи та як із ними працюватиме новий український фонд. По суті — це кредит, за яким позичальник вчасно не здійснив платіж, або за яким існує висока ймовірність подібного неплатежу. Інвестор отримує дохід, в тому числі і за ризик втратити гроші. Разом з тим, інвестор повинен займатися своїм активом, інакше він втратить гроші. Як функціонуватиме Ukraine Recovery Fund. За словами Макара Пасенюка, нова структура готова придбати будь-які активи: у Фонду гарантування вкладів, у діючих банків, у міжнародних банків, які хочуть продати зі свого балансу український ризик. За його словами, подібні фонди показують прибутковість 15-20% річних. Все це дасть змогу залучити нові способи фінансування до розвитку української економіки. Далі наводимо пряму мову очільника ICU: Ми хочемо підняти близько $200 млн. Дивимося все, а потім вибираємо. Сектори, вказані на нашому сайті: сільське господарство, продуктовий і спеціалізований, видобуток, суміжні сектори, нерухомість.. Макар Пасенюк. директор ICU.
Реклама 👇 Замовити

Поява нового хедж-фонду на українському ринку пов’язана із прагненнями залучити нові категорії інвесторів до державних та недержавних ризикових активів. За словами керуючого директора компанії «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU) Макара Пасенюка, фонд створений у травні 2017 року на 7 років і зареєстрований на Кайманових островах. На часі дізнатися більше про новий фонд та основні напрямки його роботи в Україні.

Що означає «стресові активи» та як із ними працюватиме новий український фонд

По суті — це кредит, за яким позичальник вчасно не здійснив платіж, або за яким існує висока ймовірність подібного неплатежу. Інвестор отримує дохід, в тому числі і за ризик втратити гроші. Разом з тим, інвестор повинен займатися своїм активом, інакше він втратить гроші.

Як функціонуватиме Ukraine Recovery Fund

За словами Макара Пасенюка, нова структура готова придбати будь-які активи: у Фонду гарантування вкладів, у діючих банків, у міжнародних банків, які хочуть продати зі свого балансу «український ризик». За його словами, подібні фонди показують прибутковість 15-20% річних. Все це дасть змогу залучити нові способи фінансування до розвитку української економіки. Далі наводимо пряму мову очільника ICU:

Ми хочемо підняти близько $200 млн. Дивимося все, а потім вибираємо. Сектори, вказані на нашому сайті: сільське господарство, продуктовий і спеціалізований, видобуток, суміжні сектори, нерухомість.

Макар Пасенюк, директор ICU

Джерело: Finclub

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: