В Україні створють хедж-фонд розміром у $200 млн

Čytaty latynkoju
В Україні створють хедж-фонд розміром у $200 млн

Поява нового хедж-фонду на українському ринку пов’язана із прагненнями залучити нові категорії інвесторів до державних та недержавних ризикових активів. За словами керуючого директора компанії «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU) Макара Пасенюка, фонд створений у травні 2017 року на 7 років і зареєстрований на Кайманових островах. На часі дізнатися більше про новий фонд та основні напрямки його роботи в Україні.

Що означає «стресові активи» та як із ними працюватиме новий український фонд

По суті — це кредит, за яким позичальник вчасно не здійснив платіж, або за яким існує висока ймовірність подібного неплатежу. Інвестор отримує дохід, в тому числі і за ризик втратити гроші. Разом з тим, інвестор повинен займатися своїм активом, інакше він втратить гроші.

Як функціонуватиме Ukraine Recovery Fund

За словами Макара Пасенюка, нова структура готова придбати будь-які активи: у Фонду гарантування вкладів, у діючих банків, у міжнародних банків, які хочуть продати зі свого балансу «український ризик». За його словами, подібні фонди показують прибутковість 15-20% річних. Все це дасть змогу залучити нові способи фінансування до розвитку української економіки. Далі наводимо пряму мову очільника ICU:

Ми хочемо підняти близько $200 млн. Дивимося все, а потім вибираємо. Сектори, вказані на нашому сайті: сільське господарство, продуктовий і спеціалізований, видобуток, суміжні сектори, нерухомість.

Макар Пасенюк, директор ICU