fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міношукач із 3D представили в Осло

Minošukač iz 3D predstavyly v Oslo
Нова технологія надасть можливості багатьом країнам в сфері розмінування. Проект дозволить реагувати на складні питання розмінування не тільки в мирний час, а й під час конфлікту. Крім того, проект 3D міношукача є прикладом взаємодії двох країн в науковій сфері
Nova tehnologija nadasť možlyvosti bagaťom kraїnam v sferi rozminuvannja. Proekt dozvolyť reaguvaty na skladni pytannja rozminuvannja ne tiľky v myrnyj čas, a j pid čas konfliktu. Krim togo, proekt 3D minošukača je prykladom vzajemodiї dvoh kraїn v naukovij sferi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У НАТО вважають, що українсько-норвезький проект тривимірного міношукача, який наразі спільно розробляється вченими, стане проривом в науці. Технологія дозволить допомогти вирішити питання розмінування в усьому світі. Про це в коментарі заявила старший радник програми Деніз Бетен в Осло в ході Інформаційного дня НАТО. На часі дізнатися більше про міношукач нового типу. Потенціал нової розробки. Проект 3D міношукача в рамках Інформаційного дня НАТО представив докторант Норвезького університету науки і технологій (NTNU) Юрій Войтенко, який є координатором проекту і розробляє програмне забезпечення для приладу. Він розповів, що нова технологія надасть нові можливості і урядам країн в сфері розмінування. В той час Бетен повідомила про глобальну важливість розробки, адже цей проект дозволить реагувати на дуже складні питання розмінування не тільки в мирний час, а й під час конфлікту. Наразі існують ручні детектори, які мають невеликі екрани, але розмінування з їх використанням займає багато часу і людських ресурсів. Інноваційна технологія нової розробки є проривною в сфері чутливості, оскільки може знайти навіть пластик. Також на екрані буде зображення вибухового пристрою, що дуже важливо. Повідомляється, що після завершення проекту права інтелектуальної власності будуть належати Україні та Норвегії. Подивіться, що відбувається під час операцій в Іраку і Сирії. Дуже важливо мати можливість знайти міни, очистити ґрунт і будівлі. Ми повинні запобігти втратам людських життів і зробити це безпечним шляхом.. Деніз Бетен. .   Українську сторону в рамках заходу представляв технічний директор українського агентства з питань перспектив наукових розробок (UARPA) Данило Ситников. Наразі розпочали написання програмного забезпечення для розробки, що займе 6-8 місяців. Після цього повинен бути виготовлений дослідний прототип для польових випробувань.
Реклама 👇 Замовити

У НАТО вважають, що українсько-норвезький проект тривимірного міношукача, який наразі спільно розробляється вченими, стане проривом в науці. Технологія дозволить допомогти вирішити питання розмінування в усьому світі. Про це в коментарі заявила старший радник програми Деніз Бетен в Осло в ході Інформаційного дня НАТО. На часі дізнатися більше про міношукач нового типу.

Потенціал нової розробки

Проект 3D міношукача в рамках Інформаційного дня НАТО представив докторант Норвезького університету науки і технологій (NTNU) Юрій Войтенко, який є координатором проекту і розробляє програмне забезпечення для приладу. Він розповів, що нова технологія надасть нові можливості і урядам країн в сфері розмінування. В той час Бетен повідомила про глобальну важливість розробки, адже цей проект дозволить реагувати на дуже складні питання розмінування не тільки в мирний час, а й під час конфлікту. Наразі існують ручні детектори, які мають невеликі екрани, але розмінування з їх використанням займає багато часу і людських ресурсів. Інноваційна технологія нової розробки є проривною в сфері чутливості, оскільки може знайти навіть пластик. Також на екрані буде зображення вибухового пристрою, що дуже важливо. Повідомляється, що після завершення проекту права інтелектуальної власності будуть належати Україні та Норвегії.

Подивіться, що відбувається під час операцій в Іраку і Сирії. Дуже важливо мати можливість знайти міни, очистити ґрунт і будівлі. Ми повинні запобігти втратам людських життів і зробити це безпечним шляхом.

Деніз Бетен

Міношукач із 3D представили в Осло 1

 

Українську сторону в рамках заходу представляв технічний директор українського агентства з питань перспектив наукових розробок (UARPA) Данило Ситников. Наразі розпочали написання програмного забезпечення для розробки, що займе 6-8 місяців. Після цього повинен бути виготовлений дослідний прототип для польових випробувань.

Джерело: BIN.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: