fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для білорусів сплата соцвнесків стане необов’язковою

Dlja bilorusiv splata socvneskiv stane neobov'jazkovoju
Внески до Фонду соціального захисту населення у Білорусі зроблять необов’язковими для підприємців — втім, за найманих працівників їх сплачувати все ще доведеться. На запит громадян дали свої роз’яснення представники білоруського Міністерства економіки
Vnesky do Fondu sociaľnogo zahystu naselennja u Bilorusi zrobljať neobov’jazkovymy dlja pidpryjemciv — vtim, za najmanyh pracivnykiv їh splačuvaty vse šče dovedeťsja. Na zapyt gromadjan daly svoї roz’jasnennja predstavnyky biloruśkogo Ministerstva ekonomiky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Білоруське Міністерство економіки підтримало ініціативу індивідуальних підприємців щодо сплати внесків в державний Фонд соцзахисту населення у добровольному порядку, а не у примусовому, як це було раніше. Які зміни запровадять для білорусів — читайте далі. Чому внесено такі зміни для білорусів. Зміни в оподаткуванні передбачено проектом декрету Про розвиток підприємництва. Раніше індивідуальні підприємці (аналог українських ФОП) пропонували сплачувати внески до Фонду соцзахисту пропорційно до відпрацьованого часу. Тепер, за словами активістів, презентовано проект, за яким передбачено добровільна сплата таких внесків, а не примусова. Втім, представники підприємницьких кіл зауважують, що низку вимог білоруським чиновникам ще належить виконати. Кого в Білорусі звільнять від сплати обов’язкових внесків. Від сплати звільнять такі категорії: індивідуальних підприємців, нотаріусів, адвокатів. Їм буде запропоновано добровільну сплату або вибір на користь інших форм соцзахисту та страхування. За кого податки все-таки доведеться сплачувати. Обов’язковою залишиться сплата соціального внеску за найманих працівників для юридичних осіб та індивідуальних підприємців.
Реклама 👇 Замовити

Білоруське Міністерство економіки підтримало ініціативу індивідуальних підприємців щодо сплати внесків в державний Фонд соцзахисту населення у добровольному порядку, а не у примусовому, як це було раніше. Які зміни запровадять для білорусів — читайте далі.

Чому внесено такі зміни для білорусів

Зміни в оподаткуванні передбачено проектом декрету «Про розвиток підприємництва». Раніше індивідуальні підприємці (аналог українських ФОП) пропонували сплачувати внески до Фонду соцзахисту пропорційно до відпрацьованого часу. Тепер, за словами активістів, презентовано проект, за яким передбачено добровільна сплата таких внесків, а не примусова. Втім, представники підприємницьких кіл зауважують, що низку вимог білоруським чиновникам ще належить виконати.

Кого в Білорусі звільнять від сплати обов’язкових внесків

Від сплати звільнять такі категорії:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • індивідуальних підприємців,
  • нотаріусів,
  • адвокатів.

Їм буде запропоновано добровільну сплату або вибір на користь інших форм соцзахисту та страхування.

За кого податки все-таки доведеться сплачувати

Обов’язковою залишиться сплата соціального внеску за найманих працівників для юридичних осіб та індивідуальних підприємців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: