fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Німці відкрили потужний агроцентр на Полтавщині

Nimci vidkryly potužnyj agrocentr na Poltavščyni
Фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовуватимуть нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону. Робота нового агроцентру буде спрямована на дослідження на ключових сільгоспкультур регіону: озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої
Fahivci BASF vyvčatymuť efektyvnisť produktiv kompaniї, vyprobovuvatymuť novi tehnologiї v agroklimatyčnyh umovah shidnogo regionu. Robota novogo agrocentru bude sprjamovana na doslidžennja na ključovyh siľgospkuľtur regionu: ozymoї pšenyci, jačmeni, kukurudzi, sonjašnyku i soї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародний хімічний концерн BASF відкрив агроцентр в Великих Сорочинцях Полтавської області. Повідомляється, що він стане майданчиком для випробування нових технологій і визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур. Що готують німці до відкриття? Ключові напрями роботи та новий агроцентр. Фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовуватимуть нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону України та контролюватимуть фітотоксичну дію продуктів компанії на рослини. Робота нового агроцентру BASF буде спрямована на дослідження на ключових сільгоспкультур регіону: озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої. Також на демонстраційних ділянках будуть представлені результати системи захисту BASF. Що відомо про компанію BASF. Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 році і стало одним з перших великих західних концернів в країні. Основними напрямками діяльності BASF є виробництво засобів захисту рослин, ветеринарних і харчових добавок, пластмас і будівельної хімії. Будучи лідером у своїй галузі та маючи широкий спектр фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів і засобів для обробки насіння, BASF допомагає фермерам постійно підвищувати врожайність і якість вирощуваних культур. Завдяки застосуванню інноваційних рішень, забезпечується вирощування зернових, що вирізняються гарним здоровям, силою та стійкістю до таких стресових факторів, як спека чи посуха. З налагодженням роботи дослідницької майданчика в Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до чотирьох, які тепер розташовані в Центральній, Південній, Західній і Східній Україні.. . .
16.06.2017,15:05
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Міжнародний хімічний концерн BASF відкрив агроцентр в Великих Сорочинцях Полтавської області. Повідомляється, що він стане майданчиком для випробування нових технологій і визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур. Що готують німці до відкриття?

Ключові напрями роботи та новий агроцентр

Фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовуватимуть нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону України та контролюватимуть фітотоксичну дію продуктів компанії на рослини. Робота нового агроцентру BASF буде спрямована на дослідження на ключових сільгоспкультур регіону: озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої. Також на демонстраційних ділянках будуть представлені результати системи захисту BASF.

Що відомо про компанію BASF

Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 році і стало одним з перших великих західних концернів в країні. Основними напрямками діяльності BASF є виробництво засобів захисту рослин, ветеринарних і харчових добавок, пластмас і будівельної хімії. Будучи лідером у своїй галузі та маючи широкий спектр фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів і засобів для обробки насіння, BASF допомагає фермерам постійно підвищувати врожайність і якість вирощуваних культур. Завдяки застосуванню інноваційних рішень, забезпечується вирощування зернових, що вирізняються гарним здоров’ям, силою та стійкістю до таких стресових факторів, як спека чи посуха.

З налагодженням роботи дослідницької майданчика в Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до чотирьох, які тепер розташовані в Центральній, Південній, Західній і Східній Україні.

Джерело: ЛІГА.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: