Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Німці відкрили потужний агроцентр на Полтавщині

Nimci vidkryly potužnyj agrocentr na Poltavščyni

Фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовуватимуть нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону. Робота нового агроцентру буде спрямована на дослідження на ключових сільгоспкультур регіону: озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої
Fahivci BASF vyvčatymuť efektyvnisť produktiv kompaniї, vyprobovuvatymuť novi tehnologiї v agroklimatyčnyh umovah shidnogo regionu. Robota novogo agrocentru bude sprjamovana na doslidžennja na ključovyh siľgospkuľtur regionu: ozymoї pšenyci, jačmeni, kukurudzi, sonjašnyku i soї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародний хімічний концерн BASF відкрив агроцентр в Великих Сорочинцях Полтавської області. Повідомляється, що він стане майданчиком для випробування нових технологій і визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур. Що готують німці до відкриття? Ключові напрями роботи та новий агроцентр. Фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовуватимуть нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону України та контролюватимуть фітотоксичну дію продуктів компанії на рослини. Робота нового агроцентру BASF буде спрямована на дослідження на ключових сільгоспкультур регіону: озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої. Також на демонстраційних ділянках будуть представлені результати системи захисту BASF. Що відомо про компанію BASF. Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 році і стало одним з перших великих західних концернів в країні. Основними напрямками діяльності BASF є виробництво засобів захисту рослин, ветеринарних і харчових добавок, пластмас і будівельної хімії. Будучи лідером у своїй галузі та маючи широкий спектр фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів і засобів для обробки насіння, BASF допомагає фермерам постійно підвищувати врожайність і якість вирощуваних культур. Завдяки застосуванню інноваційних рішень, забезпечується вирощування зернових, що вирізняються гарним здоровям, силою та стійкістю до таких стресових факторів, як спека чи посуха.
16.06.2017,15:05
0
Pixabay, CC

Міжнародний хімічний концерн BASF відкрив агроцентр в Великих Сорочинцях Полтавської області. Повідомляється, що він стане майданчиком для випробування нових технологій і визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур. Що готують німці до відкриття?

Ключові напрями роботи та новий агроцентр

Фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовуватимуть нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону України та контролюватимуть фітотоксичну дію продуктів компанії на рослини. Робота нового агроцентру BASF буде спрямована на дослідження на ключових сільгоспкультур регіону: озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої. Також на демонстраційних ділянках будуть представлені результати системи захисту BASF.

Що відомо про компанію BASF

Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 році і стало одним з перших великих західних концернів в країні. Основними напрямками діяльності BASF є виробництво засобів захисту рослин, ветеринарних і харчових добавок, пластмас і будівельної хімії. Будучи лідером у своїй галузі та маючи широкий спектр фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів і засобів для обробки насіння, BASF допомагає фермерам постійно підвищувати врожайність і якість вирощуваних культур. Завдяки застосуванню інноваційних рішень, забезпечується вирощування зернових, що вирізняються гарним здоров’ям, силою та стійкістю до таких стресових факторів, як спека чи посуха.

З налагодженням роботи дослідницької майданчика в Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до чотирьох, які тепер розташовані в Центральній, Південній, Західній і Східній Україні.

Джерело: ЛІГА.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: