Німці відкрили потужний агроцентр на Полтавщині

Čytaty latynkoju
Німці відкрили потужний агроцентр на Полтавщині

Міжнародний хімічний концерн BASF відкрив агроцентр в Великих Сорочинцях Полтавської області. Повідомляється, що він стане майданчиком для випробування нових технологій і визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур. Що готують німці до відкриття?

Ключові напрями роботи та новий агроцентр

Фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовуватимуть нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону України та контролюватимуть фітотоксичну дію продуктів компанії на рослини. Робота нового агроцентру BASF буде спрямована на дослідження на ключових сільгоспкультур регіону: озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої. Також на демонстраційних ділянках будуть представлені результати системи захисту BASF.

Що відомо про компанію BASF

Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 році і стало одним з перших великих західних концернів в країні. Основними напрямками діяльності BASF є виробництво засобів захисту рослин, ветеринарних і харчових добавок, пластмас і будівельної хімії. Будучи лідером у своїй галузі та маючи широкий спектр фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів і засобів для обробки насіння, BASF допомагає фермерам постійно підвищувати врожайність і якість вирощуваних культур. Завдяки застосуванню інноваційних рішень, забезпечується вирощування зернових, що вирізняються гарним здоров’ям, силою та стійкістю до таких стресових факторів, як спека чи посуха.

З налагодженням роботи дослідницької майданчика в Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до чотирьох, які тепер розташовані в Центральній, Південній, Західній і Східній Україні.