fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У UNIT.City виділять 50 тис грн для арт-трансформації

U UNIT.City vydiljať 50 tys grn dlja art-transformaciї
До 15 липня учасники мають представити технічне рішення та власне бачення реновації димової труби на території UNIT.City. Головний приз — 50 тис гривень та покриття витрат на реалізацію свого задуму
Do 15 lypnja učasnyky majuť predstavyty tehnične rišennja ta vlasne bačennja renovaciї dymovoї truby na terytoriї UNIT.City. Golovnyj pryz — 50 tys gryveń ta pokryttja vytrat na realizaciju svogo zadumu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Один з засновників UNIT.City Макс Яковер на своїй сторінці у Facebook повідомив про початок першого конкурсу у рамках UNIT.City Art Prize. Головна мета – підтримка та розвиток проектів на перетині сучасних технологій та мистецтва. Умови конкурсу в UNIT.City. До 15 липня учасники мають представити технічне рішення та власне бачення арт-трансформації димової труби на території UNIT.City. Майбутній арт-об’єкт має поєднати у собі креатив та інноваційні рішення. Претендентами на здобуття Премії можуть стати художники, науковці, інженери, архітектори, дизайнери чи мистецько-наукові групи. Винагорода за ідею. Головний приз — 50 тис гривень та покриття витрат на реалізацію свого задуму. Переможця Премії буде визначено міжнародним журі до 28 липня 2017 року. Проект буде реалізовано до кінця вересня 2017 року. Зареєструватися для участі у Art Prize можна за посиланням. Нам у спадок від заводу залишилася труба висотою 60 метрів — найпомітніша точка в Парку і трохи за його межами. Ми вирішили її не руйнувати, а спробувати трансформувати в арт-об’єкт. Навіщо? Тому що сучасне мистецтво може транслювати цінності і включати мозок.. Макс Яковер. управляючий партнер, CEO в UNIT.Cit.
Реклама 👇 Замовити

Один з засновників UNIT.City Макс Яковер на своїй сторінці у Facebook повідомив про початок першого конкурсу у рамках UNIT.City Art Prize. Головна мета – підтримка та розвиток проектів на перетині сучасних технологій та мистецтва.

Умови конкурсу в UNIT.City

До 15 липня учасники мають представити технічне рішення та власне бачення арт-трансформації димової труби на території UNIT.City. Майбутній арт-об’єкт має поєднати у собі креатив та інноваційні рішення.

Претендентами на здобуття Премії можуть стати художники, науковці, інженери, архітектори, дизайнери чи мистецько-наукові групи.

Винагорода за ідею

Головний приз — 50 тис гривень та покриття витрат на реалізацію свого задуму. Переможця Премії буде визначено міжнародним журі до 28 липня 2017 року. Проект буде реалізовано до кінця вересня 2017 року. Зареєструватися для участі у Art Prize можна за посиланням.

Нам у спадок від заводу залишилася труба висотою 60 метрів — найпомітніша точка в Парку і трохи за його межами. Ми вирішили її не руйнувати, а спробувати трансформувати в арт-об’єкт. Навіщо? Тому що сучасне мистецтво може транслювати цінності і «включати» мозок.

Макс Яковер, управляючий партнер, CEO в UNIT.Cit

Теґи: UNIT.city, Київ
Джерело: Макс Яковер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: